dodano: 2021-04-07 21:00:01

PlayStation Trophy Challenge właśnie wystartowało! Co czeka posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5?

Autor: AnoX
23°
0
PlayStation Trophy Challenge właśnie wystartowało! Co czeka posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5?

PlayStation Trophy Challenge wystartowało dla wszystkich graczy, a co za tym idzie posiadacze PlayStation 4 oraz PlayStation 5 mogą wziąć udział w akcji!

Od 6 kwietnia do 3 maja 2021 roku trwa tegoroczna, wiosenna edycja turnieju PS Trophy Challenge, w ramach której uczestnicy będą się nie tylko mogli pobawić z niezłymi tytułami, ale także otrzymają szansę na uzyskanie wyjątkowych nagród.

Aby móc wziąć udział, konieczne jest uzyskanie przynajmniej 15 osiągnięć w wybranych tytułach, za co zostanie specjalnie nagrodzeni.

Wszyscy, którzy wezmą udział w wydarzeniu w kwietniu będą mogli liczyć na ekskluzywne nagrody. Konieczne jest do tego odblokowanie minimum 15 trofeów w grach aktualnego PlayStation Plus oraz trwającego dalej Play At Home. Wśród prezentów znajdziemy paczkę awatarów.

Zapomnieć nie można także o głównym konkursie, w ramach które oferowane jest pięć zestawów doładowań portfela w sklepie PlayStation Store o wartości 400 złotych.

Ponadto przez cały czas trwa inicjatywa Play At Home 2021, która naturalnie została rozszerzona poprzez wprowadzenie do oferty cyfrowej wersji Horizon Zero Dawn w wersji Complete Edition.

 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama