14°
0
dodano: 2022-01-23 07:10:01

PlayStation wspiera Deviation Games w otwarciu nowego oddziału w Kanadzie

PlayStation zdecydowało się oficjalnie Deviation Games w rozwinięciu działalności oraz otwarciu nowego oddziału w Kanadzie. Rekrutacja obejmie w ten sposób zdecydowanie większą skalę.

Japońska korporacja zdaje się przygotować swoje nowe studia do zachowania odpowiedniego poziomu gier, pomagając im w najważniejszych aspektach funkcjonowania. Jak się okazuje, na ciekawy zabieg zdecydował się wydawca w przypadku Daviation Games.

Przeczytaj również z: Tryb fabularny GRID Legends doczekał się własnego zwiastuna!

Jak się okazuje growy segment Sony zdecydował się szeroko podejść do tematu wsparcia swoich najbliższych partnerów, którzy mają różnorakie wyzwania do podołania. Tym razem pomoc dotyczy studia z Lost Angeles, założonego przez byłych pracowników ekipy Treyarch.

Nowy zespół współpracujący z PlayStation Studios może liczyć na pomoc przy organizacji rekrutacji do nowego zespołu, który właśnie zakładany jest w Kanadzie.

Z ofert pracy, póki co nie wiemy, co tak naprawdę tworzone jest wewnątrz nowej firmy. Pojawiały się pogłoski o RPG-u, które z czasem zastąpiły zdania o sieciowej strzelance. Być może nowa propozycja połączy oba gatunki, co już kilka razy pozytywnie poskutkowało.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/01/sony-partner-deviation-games-expands-with-new-canadian-studio

Komentarze (0):
Reklama