dodano: 2020-02-02 07:15:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Nowe plotki sugerują spore zmiany w cyklu Resident Evil!

Autor: AnoX
Nowe plotki sugerują spore zmiany w cyklu Resident Evil!
22°
0

W sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące serii Resident Evil, jej bohaterów oraz sequeli serii, zapowiadających się całkowicie nietypowo.
 
Najnowsze plotki wskazują, że powstające RE 8 ma zapewnić nam nieco naturalne rozwinięcie poprzedniej odsłony, stawiając na pierwszoosobową perspektywę, która realizować się znów będzie za sprawą Ethana Wintersa.
 
Podobno spodziewać się możemy nowego typu przeciwników, którzy rozwiną dotychczasowe portfolio maszkar. Ponoć będzie to stwór nieco przypominający duchy. Te nawiedzać będą małą wioskę oraz zamek, które przyjdzie nam tym razem odwiedzić.
 
Ósma odsłona rzekomo powstawała od 2016 roku, jednakże w 2019 zdecydowano się przetrwać pracę i zrobić wielki restart, wykorzystując bardzo małą ilość dotychczasowych elementów.
 
Nieco zaskakująco prezentuje się informacja sugerująca, że Capcom postanowił zmienić nieco jedną z twarzy cyklu, czyli Chrisa Redfielda. Podobno jego nową prezencję ujrzymy już wkrótce przy okazji przyszłomiesięcznie wychodzącego Resident Evil 3 Remake (2020). Miałby być to krok także w kierunku nowej gry z serii, którą rzekomo miałoby nie być Resident Evil 8.
 
Nie jest to pierwsze sytuacja związana z tym bohaterem, ponieważ jego wygląd mocno odmieniono w Resident Evil Code Veronica, ale i najnowsza wersja z dodatku do Resident Evil 7 nie była bardzo podobna do poprzednich gier.
 
 
 
Wracając jednak do wspomnianej "Ósemki". Ta powoli powstaje i jest rozwijana, ale w między czasie zgodnie z plotkami liczyć możemy na tytuł, który może oferować... wilkołaki i wiedźmy jako nowe zagrożenia! 
 
Ten tytuł został przesunięty o półroku, niemniej w dalszum ciągu powstaje i może stać się w przyszłości nieco lub w całości osobną marką.
 
Już teraz zostawiono sobie pewne nawiązania, od których łatwo będzie można stworzyć powiązany tytuł właśnie z wilkołakami. Póki co rozmyślany jest sequel, mogący być także pewnego typu miernikiem zainteresowania oraz opinii.
 
Sequeli ma być znacznie więcej, a co za tym idzie uniwersum wydaje się być powoli wzorowane na sukcesach filmowych serii.
 
Zgodnie ze wszystkimi plotkami i pogłoskami możemy się spodziewać, że w najbliższych latach po raz kolejny doczekamy się jednej premiery na rok w ramach tej marki. A przecież nie brakowało także wspominania o możliwym przywrócenie cyklu Dino Crisis
 
 
 

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80