dodano: 2021-04-07 00:45:02

PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4 to zupełnie nowy dysk SSD M.2 NVMe, stawiający na świetna wydajność!

Autor: AnoX
PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4 to zupełnie nowy dysk SSD M.2 NVMe, stawiający na świetna wydajność!
17°
0

PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4 to zupełnie nowy dysk SSD M2. NVMe nowej generacji, stawiający na znakomitą wydajność, efektowny design i spore pojemności.

W Polsce po raz kolejny możemy się zaznajomić z dyskiem SSD nowej generacji, stawiając na nowy poziom wydajności, wytrzymałość, oraz przyjemną obsługę materiałów w 4 i 8K!

Zapoznaj się także z: non - The First Warp, klasyczna przygodówka z manipulacją czasem i przemierzaniu innych światów z kartą na Steam

Nowy dysk opracowany został pod kątem najnowszego protokołu NVMe Gen 4.0. za sprawą którego możliwe było wyśrubowanie takich rezultatów jak prędkość odczytu rzędu 7500 MB/s oraz prędkość zapisu wynoszącą nawet 6850 MB/s.

Dzięki 12-nanometrowemu procesowi produkcyjnemu możliwe było uzyskanie lepszej energooszczędności, stawiając jednocześnie na dostęp do zupełnie nowych rezultatów wydajnościowych.

Urządzenie będziemy mogli nabyć w dwóch wariantach pierwszym z radiatorem oraz drugim pozbawionym radiatora (45 gramowy z aluminium). Osiem pionowych żeberek to powierzchnia, która ma skutecznie odprowadzać ciepło.

Przeczytaj również: Electronic Arts i Microsoft szykują hit dla abonentów Xbox Game Pass? Wybranym tytułem ma być...

Sprzęt został opracowany ze sporym naciskiem na gamingowy, efektowny design mocno osadzony w kolorystyce kojarzącej się z tym producentem pamięci.

PNY XLR8 CS3140 M.2 NVMe Gen4 x4 jest już dostępny w sprzedaży w wariantach 1TB i 2 TB z lub bez radiatora. Dyski otrzymały 5-letnią gwarancję.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama