dodano: 2022-01-14 11:15:02

Podsumowanie plebiscytu Lubiegrac.pl 2021: Kto/co zwyciężyło w poszczególnych kategoriach?

Autor: AnoX
11°
0
Podsumowanie plebiscytu Lubiegrac.pl 2021: Kto/co zwyciężyło w poszczególnych kategoriach?

Zapraszamy do podsumowania plebiscytu Lubiegrac.pl, obejmującego liczne gry oraz wydarzenia z całego 2021 roku. Co oraz kto zwyciężył?

Oficjalnie zakończył się nasz plebiscyt, w ramach którego wybraliście najlepsze tytuły (i nie tylko) minionych dwunastu miesięcy. Konkurencja była spora, choć niekiedy pojawiały się także i jasne rozstrzygnięcia.

Zapoznaj się także z: The Legend of Vox Machina, animacja dla dorosłych od Amazon Prime Video na brutalnym zwiastunie

Zabawę rozpoczęliśmy od wyboru najlepszej gry sportowej/wyścigowej, którą została przeszło 60% Forza Horzion 5. W gronie strzelanek najwięcej Waszego uznania zyskało Halo Infinite, wyprzedzając Hell Let Loose, Outriders oraz Far Cry'a 6.

Największą wpadką oraz problemem minionych miesięcy za sporą przewagą (83%) okazały się ciągnące się problemy z dostępnością, nie brakowało jednak narzekań na odświeżenie trylogii GTA oraz braku ulepszeń dla Wiedźmina i/lub Cyberpunka.

Za największe pozytywne zaskoczenie uznaliście Loop Hero, a najlepszą polską grą zostały wspólnie Gamedec i The Medium. Najlepszą grą akcji w naszym plebiscycie zostało DEATHLOOP, a bezkonkurencyjnym dodatkiem okazało się Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża.

Grą roku, zgodnie z Waszymi głosami został Resident Evil Village, minimalnie wyprzedzając It Takes Two.

Dziękujemy za udział w zabawie!

 

źródło: fot. Branden Skeli on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama