dodano: 2022-11-25 06:05:01
aktualności news Podziemia Black Iron Prison w The Callisto Protocol będą

Podziemia Black Iron Prison w The Callisto Protocol będą straszyć, w przeciwieństwie do Wymagań Sprzętowych horroru!

Podziemia Black Iron Prison w The Callisto Protocol będą straszyć, w przeciwieństwie do Wymagań Sprzętowych horroru!
13°
0

Zgodnie z najnowszym wpisie studia Striking Distance Studios, podziemia Black Iron Prison w The Callisto Protocol będą straszyć, w przeciwieństwie do... ujawnionych świezo wymagań sprzętowych zbliżającego się wielkimi krokami potencjalnie hitowego horroru!

Derek Sailsbury zdecydował się opowiedzieć oraz pokazać, czego gracze mogą się spodziewać w podziemiach więzienia Black Iron Prison, które straszyć będzie graczy na wiele sposobów. Liczne z obecnych tu potworów, sprawdzą Waszą wytrzymałość!

Wspomniana miejscówka mieści się de facto pod potężnym, futurystycznym kompleksem, kryjąc w swoich ramach wiele tajemnic oraz stanowiąc miejsce wzrastania niezwykłych potworów, realistycznie osadzonych w warunkach księżycowych.

Przeczytaj także:

 

W mroku znajdują się prawdziwe monstra, które zapamiętamy na długo, mogąc także w ten sposób poznać szerszą historię tego miejsca, jego głębię oraz przeszłość, która doprowadziła do obecnej tragedii. Istoty znane jako Grunts w zasadzie jedynie przypominają ludzi, ale jest im w zasadzie bliżej potworom, aniżeli homo sapiens. W zasadzie mocniej przywiązane są do lokalnej przyrody, odchodząc od znanej naszemu gatunkowi formy fizycznej.

W naszej bazie znajdziecie wpis (link poniżej), z wymaganiami, które w segmencie rekomendowane oczekują... GTX-a 1070 oraz Radeona RX 5700. Są to modele, które od dawna są obecne na rynku i gwarantują jednocześnie, że tytuł nie będzie zbyt wymagający dla naszych konfiguracji.

The Callisto Protocol zadebiutuje 2 grudnia 2022 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://blog.playstation.com/2022/11/24/unearthing-below-striking-distance-studios-detail-the-callisto-protocols-new-area/

Komentarze (0):
Reklama