dodano: 2021-02-15 22:15:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Polska gra Metamorphosis wraz z Star Wars Squadrons i Ghost of Tsushima została nominowana do prestiżowej nagrody!

Autor: AnoX
Polska gra Metamorphosis wraz z Star Wars Squadrons i Ghost of Tsushima została nominowana do prestiżowej nagrody!
24°
0

Metamorphosis, Star Wars Squadrons i Ghost of Tsushima to trzy gry, nominowane do prestiżowej nagrody Society of Composers and Lyrictys!

Produkcja Ovid Works oraz All in! Games znalazła się w wąskim gronie wraz z Ghost of Tsushima oraz Star Wars Squadrons gier, które zostały nominowane do prestiżowej nagrody Society of Composers and Lyrictys, w kategorii "Outstanding Original Score for Interactive Media".

Ścieżka dźwiękowa opracowana przez Mikołaja Stoińskiego (Wiedźmin 3 Dziki Gon, Age of Empires IV, KURSK, Dark Souls II, Sniper Ghost Warrior 3) oraz Garry'ego Schymana (Śródziemie Cień Mordoru, Śródziemie Cień Wojny, Bioshock, Dante's Inferno) znalazła się w wąskim gronie.

Ich pracę możemy w pełni, swobodnie poznać od minionego czwartku, gdy ścieżka dźwiękowa została opublikowana na Steam. Posiadacze pełnej wersji gry otrzymają ją zupełnie za darmo.

Zapoznaj się także z: NUTS, przygodowa gra niezależna w niecodziennej oprawie graficznej skupiona na obserwacji przyrody. Premiera już za nami!

- To wyjątkowa gra, inspirowana słynną powieścią Franza Kafki, która toczy się w koszmarnym świecie robaków i skorumpowanej biurokracji. Tytuł dał nam niesamowitą możliwość pisania muzyki inspirowanej ekspresjonizmem z początku XX wieku. Arnold Schoenberg i Alban Berg to kompozytorzy, którzy byli dla nas wzorem. Również późniejsi twórcy jak  Bernard Herrmann stanowili inspirację. W ścieżce dźwiękowej wykorzystaliśmy techniki typowe dla tego okresu w historii muzyki np.  Sprechgesang (pół mówione, pół śpiewane partie), 12 tonów, aleotoryzm, tonalne i atonalne harmonie. Wszystko to ma oddać klimat przeszłości i pasuje świetnie do świata Metamorphosis – powiedzieli Mikolai Stroinski i Garry Schyman.

Metamorphosis zadebiutowało 12 sierpnia 2020 roku) na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.
 
All in! Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW), natomiast Ovid Works S.A. notowane jest na NewConnect.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama