dodano: 2020-06-01 22:05:02

Polskie QubicGames zajmie się wydaniem kultowej serii 7 gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One!

Autor: AnoX
Polskie QubicGames zajmie się wydaniem kultowej serii 7 gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One!
29°
0

QubicGames, polski producent oraz wydawca niedawno ogłosił, że będzie odpowiedzialny za wydanie   kultową serię gier BIT.TRIP na Nintendo Switch i Xbox One.
 
Rodzima spółka kontynuuje swoją działalność wydawniczą, mogąc się obecnie pochwalić umową w wyniku, której na Nintendo Switch oraz Xbox One zagoszczą gry z popularnego cyklu BIT.TRIP.
 
Cyberpunk 2077 jest już na absolutnie ostatnim etapie produkcji. Problemy nie wpłynęły negatywnie na dotychczasowe dokonania
 
Produkcje kojarzone z dotychczas z konsolą Nintendo Wii dotychczas rozeszły się w linie 2,7 miliona sztuk, co stanowi jeden z najlepszych wyników pośród gier niezależnych dostępnych na tym sprzęcie.
 
Gdy dodamy do tego fakt, że średnia ocen za pośrednictwem Metacritic wynosi pomiędzy 75 a 87 punktów na 100, to otrzymujemy potencjał na osiągnięcie kolejnych sukcesów na obu platformach.
 
Gry trafią na wspomniane urządzenia na przełomie 2020 i 2021 roku, a pamiętając o Wstecznej Kompatybilności z Xbox Series X, można uzyskać szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
 
- Jesteśmy niezmiennie zadowoleni z podpisania umowy z kalifornijskim studiem  Gajin Games, z którym współpracowaliśmy przy wydaniu gry Tharsis. Jest to dla mnie osobiście bardzo istotna umowa. Pamiętam, jak zagrywaliśmy się w QubicGames godzinami w tytuły BIT.TRIP, gdy sami tworzyliśmy gry na Nintendo Wii. – komentuje Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.
 
- Dzisiejsza umowa wprowadza nas do wyższej ligi na konsolach Nintendo. Będziemy mieli okazję wydania jednej z najbardziej kultowych serii Indie na poprzednich platformach Nintendo. Umowa ta jest dla nas bardzo prestiżowa i na pewno otworzy nam możliwości pozyskania innych kultowych gier. – dodaje Jakub Pieczykolan.
 
QubicGames S.A. to jeden z kilku wydawców i producentów gier obecnych na NewConnect.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama