dodano: 2020-10-15 22:30:02

PositronX, futurystyczna gra rogue-lite FPS z datą wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam!

Autor: AnoX
PositronX, futurystyczna gra rogue-lite FPS z datą wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam!
14°
0

PositronX doczekało się ogłoszenia daty wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z ciekawym pomysłem Scorpius Games.
 
Niezależne studio zdecydowało się zabrać graczy w wielką podróż w przeszłość i teraźniejszość, staraja się zaoferować graczom wyjątkowe doświadczenia w swojej strzelance z elementami roguelite'a.
 
 
 
Nadchodząca propozycja stanowi połączenie dynamicznej walki, wymagań związanych z kreatywnym wykorzystaniem czasu oraz próbami osiągnięcia jak najwięcej na algorytmicznie generowanych poziomach.
 
Przeczytaj takżeJust Dance 2021 trafi także na konsole nowej generacji - PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S!
 
Wczesny Dostęp to oczywiście ograniczona zawartość z 3 postaciami (Quark, Neutron, Graviton), nowy arsenał broni i gadżetów oraz na końcu starcie w wielkim bossem znanym jako The Machina.
 
Propozycja stawia przed nami wiele wyzwań oraz następujących po sobie prób, wobec których musimy zachować się odpowiednio rozsądnie, gdyż każda porażka zmusi nas do podejmowania kolejnych podejść.
 
Karta na Steam
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama