logo lubiegrac.pl

Powstanie remake Dead Space 2 oraz 3? Electronic Arts miało rozesłać ankietę z pytaniem o zainteresowanie takimi produkcjami

aktualności news Powstanie remake Dead Space 2 oraz 3? Electronic Arts miało
Powstanie remake Dead Space 2 oraz 3? Electronic Arts miało rozesłać ankietę z pytaniem o zainteresowanie takimi produkcjamiElectronic Arts prawdopodobnie sprawdza, czy po sukcesie remake'u oryginalnej gry Dead Space jest zainteresowanie odświeżeniem także drugiej i trzeciej części serii. Ankietę w sieci udostępnił jeden z deweloperów, który pochwalił się swoim zdaniem na ten temat.

Remake Dead Space ukazał się pod koniec stycznia i został bardzo dobrze przyjęty przez graczy. Zatem nic dziwnego, że Electronic Arts może planować prace nad odświeżeniem dwóch kolejnych części. Ankietę, którą ma rozsyłać studio, opublikował na Twitterze Dillon Rogers.

Zapoznaj się także z:

 

Deweloper jest twórcą m.in. Gloomwood i niedawno ujawnił pytania zawarte w ankiecie, rzekomo rozsyłanej przez Electronic Arts. Studio pyta: „Jak bardzo jesteś zainteresowany podobnym remake'iem Dead Space 2 oraz Dead Space 3?". Do wyboru jest w sumie 5 odpowiedzi, które odpowiadają różnemu stopniowi zainteresowania.

Rogers zaznaczył opcję „ekstremalnie zainteresowany". Wygląda na to, że Electronic Arts może być w tej chwili na etapie badania gruntu przed realizacją swoich planów. Prawdopodobnie wspomnianą ankietę otrzymują na razie jedynie deweloperzy. Nie wiadomo, czy dostaną ją również wybrani gracze.

Dead Space remake zadebiutowało 27 stycznia 2023 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamer.com/it-looks-like-ea-is-already-considering-dead-space-2-and-3-remakes/

Autor: Maciej Gaffke

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic