dodano: 2020-04-12 23:05:02

Poznaliśmy cenę Xbox Series X? Wycieki prezentują atrakcyjną kwotę?

aktualności publicystyka Poznaliśmy cenę Xbox Series X? Wycieki prezentują atrakcyjną kwotę?
Poznaliśmy cenę Xbox Series X? Wycieki prezentują atrakcyjną kwotę?
158°
0

W polskiej sieci doszło do wycieku ceny Xbox Series X, która wydaje się być atrakcyjna. Ile ma wynieść i co to może dla nas oznaczać? Mini analiza.
 
Wszystko rozpoczęło się od lowcygier.pl gdzie prowadzący serwis uzyskali od jednego z czytelników zdjęcie z ekranu wewnętrznego systemu, gdzie dostrzec można było bazową cenę konsoli Xbox Series X, która wynosiła niecałe 2500 złotych.
 
Następnie ppe.pl otrzymało oficjalne oświadczenie z sieci Media Expert, która ogłosiła wyciek ze swojej strony, jednakże nie potwierdziła ona tej kwoty. Sklep potwierdził, że klienci będą mogli liczyć na wyjątkowe dodatki.
 
Dobrepgramy.pl doczekało się swojego potwierdzenia w takiej samej formie jak pierwsze, przy czym pochodzi ono z innego źródła, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że faktycznie 2499 złotych to może oficjalna cena w dystrybucji.
 
Mad Dog GM305 i Mad Dog GM505 - Jakość w atrakcyjnej cenie
 
Kwota 600 dolarów bez dwóch zdań zostałaby ciepło przyjęta na świecie, a powiedzmy sobie jasno, że praktycznie nie ma szans na to, aby nasza lokalna kwota była niższa niż światowa.
 
Spoglądając stosunkowo na wzrost zarobków oraz ceny powiedzieć sobie musimy, że w tym wypadku mówimy o cenie bliższej premiery Xbox One X, aniżeli podstawowego Xbox One.
 
Różnica do tej pierwszej jest bliska, przy czym podzespoły wskazują, że spodziewać się możemy mocarnego i opłacalnego sprzętu, także narzekać specjalnie by nie można.
 
Bez wątpienia jest to dobra cena, choć wobec nadchodzących perturbacji zainteresowanie Xbox Series X jak również PlayStation 5 może pozostać pewnego typu niewiadomą.
 
Z drugiej jednak strony kwoty premierowe za smartfony są już tak astronomiczne, że bez dwóch zdań połowa ceny względem flagowych urządzeń Apple czy Samsunga to zwyczajnie wyraźnie niższy koszt, szczególnie biorąc pod uwagę także kilkuletni proces użytkowania.
 
Gdyby Microsoft zdecydował się wykonać taki ruch, bez dwóch zdań mógłby uzyskać bardzo, bardzo mocną pozycję rynką. Mało prawdopodobne byłoby to, aby Sony mogło z PS5 zejść niżej. Co najwyżej do 550 dolarów, ale dla wielu taka różnica nie byłaby odnotowywana.
 
Wszystkie informacje o Xbox X znajdziecie w tym miejscu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/plotka-poznalismy-cene-xbox-series-x-na-polskim-rynku/ ppe.pl/news/144623/cena-xbox-series-x-w-polsce-oswiadczenie-media-expert-wyjatkowe-prezenty.html dobreprogramy.pl/Xbox-Series-X-mamy-potwierdzenie-ceny.-Duzo-czy-malo,News,107388.html

Komentarze (0):
Reklama