dodano: 2020-10-16 22:00:01

Poznań Game Arena 2020 NIE odbędzie się! Wydarzenie powróci dopiero w 2021 roku...

Autor: AnoX
0
Poznań Game Arena 2020 NIE odbędzie się! Wydarzenie powróci dopiero w 2021 roku...
Organizatorzy targów Poznań Game Arena 2020 oficjalnie ogłosili, że wydarzenie się nie odbędzie. Grupa MTP zaprasza na kolejną edycję w 2021 roku!
 
Wielu graczy po cichu liczyło, że jeszcze w tym roku w listopadzie będą mogli wziąć udział w targach Poznań Game Arena 2020, mogąc się cieszyć być może pierwszą okazją do bliższego poznania konsol PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S
 
Tak się jednak NIE stanie, ponieważ tegoroczna edycja wydarzenia ostatecznie nie odbędzie się! Ze względu na wprowadzone ograniczenia nie możliwe byłoby zorganizowanie wydarzenia i oczekiwanie na możliwe otwarcie.
 
Ponadto decyzja o wprowadzeniu tak zwanej Strefy Czerwona jest także jednoznacznie z cyt. "zakazem działalności związanej z organizacją, promocją i zarządzaniem takimi wydarzeniami jak targi, wystawy, konferencje i eventy."
 
 
 
Zarząd Gupy MTP zmuszony de facto został do przeniesienia wydarzenia na przyszły rok, planując wynagrodzenie fanom obecnej sytuacji.
 
Zakupione na ten rok bilety zachowają ważność i będą możliwe do wykorzystania w 2021 roku, natomiast osoby które chcą dokonać zwrotu mogą tego dokonać do 31 października 2020 roku na adres info@tobilet.pl
 
Zgodnie z "tarczą antykryzysową" z 2 marca, zwrot wpłat został wydłużony do 180 dni!
 
Targi Poznań Game Arena 2021 nie mają jeszcze dokładnej daty.

źródło: Informacja prasowa; fot. Stem List on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama