dodano: 2020-02-26 23:00:01
PCPS4PS4 PRO

Predator Hunting Grounds z próbnym weekendem dla PS Plus-owiczów

Autor: AnoX
Predator Hunting Grounds z próbnym weekendem dla PS Plus-owiczów
30°
0

Predator Hunting Grounds będzie możliwe do sprawdzenia jeszcze w marcu i to zupełnie za darmo dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Co ich czeka?
 
Sony Interactive Entertainment zaskoczyło dzisiaj graczy ogłaszając, że posiadacze abonamentu PlayStation Plus otrzymają wyjątkową okazję do przedpremierowego sprawdzenia Predator: Hunting Grounds.
 
Produkcja ukaże się pod koniec kwietnia, jednakże od 27 do 29 marca 2020 roku gracze będą mogli wcielić się w słynnego łowcę lub będą się starali przed nim uciec lub go wyeliminować.
 
Konsolowe abonamenty - Marzec 2020, Niby jest dobrze, no ale...
 
Aby móc wziąć udział w wieloosobowej będziemy musieli wpierw wybrać wersję Trial, dzięki której będziemy mogli stanąć do walki z o przetrwanie i zrealizowanie dodatkowych celów.
 
Twórcy zapowiedzieli, że potyczki toczyć się będą także na komputerach osobistych i co ciekawe, obowiązywać ma cross-play. Niestety nie uściślono w jakiej dokładnie formule.
 
Tego typu dodatki są bez wątpienia miłym dodatkiem, jednakże z pewnością nikt dla tego tytułu i tak krótkiego czasu nie zdecyduje się zakupić abonamentu.
 
[Komentarz redaktora] Ostatnie materiały niestety nie oferowały nam zbyt wielkiej jakości, co bez wątpienia wzbudziło wątpliwości. Jeżeli twórcy nie zachowają odpowiedniej jakości to jedno jest pewne, może to być punkt doprowadzając grę do porażki....
 
Predator Hunting Grounds ukaże się 24 kwietnia 2020 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama