Niespodziewanie Predator Hunting Grounds ponownie ożyje i dalej będzie wspierane nawet do przyszłego roku!

lubiegrac news Niespodziewanie Predator Hunting Grounds ponownie ożyje
Niespodziewanie Predator Hunting Grounds ponownie ożyje i dalej będzie wspierane nawet do przyszłego roku!Tamer Adas | 31 marca 2024, 06:00

Wieloosobowe Predator Hunting Grounds to kolejny tytuł, który po pewnym czasie ponownie jest oficjalnie wspierany przez swoich autorów. Ci zdecydowali się nie tylko na przejęcie pełni praw do marki, ale także zamierzają produkcję aktualizować aż do 2025. Jakie zmiany i nowości są szykowane na kolejne tygodnie i miesiące?

Predator Hunting Grounds powraca!

Zupełnie niespodziewanie studio IllFonic zdecydowało się zdradzić, że udało im się przejąć prawa wydawnicze od Sony do Predator Hunting Grounds, w związku z czym firma samodzielnie może kierować rozwojem tytułu. Zespół nawiązał współpracę z 20th Century Games, aby jednocześnie zapewnić wieloosobowej grze dalsze wsparcie!

Przeczytaj również: Aktualizacja Airship Gardening zagościła w Forever Skies z szeregiem nowości i systemem ogrodnictwa!

Co szykuje dla graczy IllFonic?

Deweloperzy zapowiedzieli, że pragną podziękować wiernej społeczności, dostarczając jej oczekiwanego, mocniejszego wsparcia z szeregiem nowości oraz poprawek do błędów i niedociągnięć, które obniżały jakość doświadczenia.

Jeszcze w tym roku dotychczasowe wydania doczekają się aktualizacji odświeżającej system poruszania się, balans broni zespołu bojowego, wyposażenia Predatora czy ulepszeniach ogólnych rozgrywki. Pod koniec 2024 dojdzie do wydania na konsole nowej generacji wraz z odświeżeniem zastosowanych rozwiązań technologicznych.

Plan rozwoju Predator Hunting Grounds w 2024 i 2025 roku

  • Kwiecień 2024: Patch 2.49 obejmie aktualnie wydane wersje PS4 i PC: Steam / Epic Predator: Hunting Grounds. Skupia się na poruszaniu się graczy, zmianach i balansie broni Fireteam, balansie broni Predator oraz ulepszeniach UX / grywalności.  
  • Koniec 2024: Premiera na konsolach Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5. To wydanie koncentruje się na nowej generacji opartej o silnik Unreal Engine 4.27 i technologie Vivox i Wwise. W sprzedaży pojawi się oferowaną edycją standardową i cyfrową edycją Deluxe.
  • Zima 2024: Nowi Predatorzy
  • Wiosna 2025: Jeszcze więcej Predatorów

Ta gra ma silną, entuzjastyczną rzeszę graczy i głośną społeczność, która chce, aby gra była aktualizowana i wspierana - skomentował Charles Brungardt, dyrektor generalny IllFonic. - Teraz, gdy IllFonic także wydaje gry, wiedzieliśmy, że musimy przywrócić Predator: Hunting Grounds. -

Predator Hunting Grounds ukazało się 24 kwietnia 2020 r. komputerach osobistych i PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners