dodano: 2019-05-10 12:05:01
PCPS4PS4 PRO

Predator: Hunting Grounds - Znany kosmita za rok ruszy do polowania

Autor: AnoX
Predator: Hunting Grounds - Znany kosmita za rok ruszy do polowania
1

Predator: Hunting Grounds to zupełnie nowa gra wieloosobowa z niesymetrycznym modelem, dzięki której będziemy mogli zmierzyć się ze słynnym kosmitą.
 
Kosmiczny łowca już za rok zamelduje się w ekskluzywnej grze wieloosobowej na PlayStation 4, w której samodzielnie zapolujemy na grupkę żołnierzy, w których wcielą się inni gracze. Możemy też stanąć po drugiej stronie barykady. Wydaje się, że studio IllFonic chce trochę mocniej współpracować z Sony, a jeżeli takie mają być tego efekty to możemy z ciekawieniem obserwować przyszłość. W końcu ich Friday The 13th miało kilka sporych zalet.
 
 

Współpraca z FOX umożliwi nam ujrzeć znakomite odwzorowanie detali, które przez lata kształtowały obraz kinowej marki i fenomenu dla całej popkultury. Niestety nie wiemy czy znajdziemy tutaj jakąś formę fabuły.
 
Krótka zajawka niestety tak naprawdę niczego nam nie prezentuje, w efekcie czego musimy dalej czekać na kolejne materiały wideo. Póki co możemy rozpocząć śledzenie informacji, które wskażą nam czy to będzie hit czy kit.
 
Predator: Hunting Grounds ukaże się w 2020 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-05-11 22:03:30

Jakoś nie przekonują mnie tego typu motywy ale kto wie może kiedyś spróbuje i zmienie zdanie.

Reklama
Reklama