0
dodano: 2022-11-22 21:05:01
aktualności publicystyka Premierę zalicza Evil West, zupełnie nowa i trzecia pełnoprawnie

Premierę zalicza Evil West, zupełnie nowa i trzecia pełnoprawnie debiutująca w tym roku gra studia Flying Wild Hog

Gra: Evil West

Dziś w dniu meczu Meksyk kontra Polska odbywa się pełnoprawna premiera Evil West, najnowszej gry polskiego studia Flying Wild Hog, które po raz pierwszy stawia na model trzecioosobowej gry akcji, debiutując na silniku Unreal Engine, ze wsparciem wydawniczym Focus Entertainment. Jak poradzili sobie nasi rodacy w nowych gatunkowo okolicznościach?

O czym jest Evil West?

Nadszedł czas na nową produkcję na Dziwnym Zachodzie, gdzie jako Jesse Rentier staniemy na czele rodzinnego Instytutu, mierzącego się z wampirami, przygotowującymi się do swojej kontrofensywy, wynikającej z coraz większej przewagi śmiertelników. To właśnie nasz agent będzie musiał wykorzystać całą wiedzę oraz zasoby instytucji, aby obronić ludzkość przed teoretycznie nieśmiertelnym zagrożeniem.

Zapoznaj się również z: Evil West potrwa około 15 godzin. Twórcy ujawnili długość gry i kilka innych szczegółów

Co kształtuje rozgrywkę w Evil West?

Tym razem polowanie na monstra odbywać się będzie w nieco innej formule, niż ma to miejsce w tytułach w tym klimacie. Bezpośrednio stajemy do walki z wykorzystaniem szerokiego zasobu broni palnej oraz wyjątkowej, potężnej rękawicy staniemy do bezpośredniej walki z licznymi wampirami, potworami oraz pomiotami, które zagrażają bezbronnym ludziom. Dynamiczna rozgrywka, szeroki zasób narzędzi oraz gadżetów to doskonała podstawa pod przypominającego między innymi God of Wara czy Assassin's Creeda Valhallę sposobu walki i zabawy.

Pierwsze recenzje Evil West

Wczoraj oficjalnie spadło embargo, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że średnia ocen krytyków i recenzentów wyniosła 76 punktów na 100, natomiast stosunek Rekomendacji wyniósł 64% (za opencritic).

Nasza opinia o Evil West

Na naszych łamach dostępna jest już recenzja Evil West, w której opisujemy Wam jak wypadła naszym zdaniem polska gra w wersji na komputery osobiste, którą mieliśmy uprzejmość dzięki studiu przetestować.

Przeczytaj również:

Oceny Evil West

  • 90/100 - WellPlayed,
  • 85/100 - Press Start, God is a Geek, Hobby Consolas,
  • 80/100 - GameSpew, TheSixthAxis, TechRaptor, TrueAchievements, PlayStation Universe, Hardcore Gamer, FingerGuns, CGMagazine, MonsterVine, GamingTrend,
  • 75/100 - SECTOR.sk, Worth Playing, XboxEra,
  • 70/100 - Shacknews, Twinfinite, GameWatcher, IGN, GamesRadar+, Spaziogames, Sirus Gaming, Everyeye.it, Push Square,
  • 65/100 - Glitched Africa,
  • 60/100 - VG247, Saving Content.

Premiera Evil West

Polska gra akcji Evil West dziś debiutuje, 22 listopada 2022 roku. Gra ukazuje się na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Evil West

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa i https://opencritic.com/game/13378/evil-west/charts

Komentarze (0):
Reklama