dodano: 2021-03-26 19:45:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Premiera It Takes Two. Doktor Hakimi bierze się za ratowanie związku Cody'ego i May!

Autor: AnoX
Premiera It Takes Two. Doktor Hakimi bierze się za ratowanie związku Cody'ego i May!
12°
0

Premiera It Takes Two dziś się odbywa, a co za tym idzie możemy się już zapoznać z nową propozycją gry Electronic Arts oraz studia Hazelight.

Najnowsza propozycja w ramach segmentu EA Originals w dniu dzisiejszym zagości na rynku, dzięki czemu gracze mogą wskoczyć do współpracy i zabawy z Cody'em oraz May.

Ich małżeństwo jest z kryzysie, a za sprawą córeczki Rose otrzymują nową, szaloną szansę na uratowanie swojej rodziny! My za sprawą Friend's Passa będziemy mogli ze znajomymi sprawdzić tę historię w ramach pojedynczej kopii.

Czy jest to jakościowa propozycja? Nasza recenzja It Takes Two, podobnie jak wiele innych potwierdzają, że zespół Josepha Faresa wykonał kawał świetnej pracy, aby zapewnić graczom wysokiej jakości rozgrywkę oraz fabułę.

Na naszej drodze stanie wiele wyzwań, różnorodnych modelów zabawy oraz atrakcji do wspólnego odkrywania i poznawania z wielu stron.

Zapoznaj się także z: Knockout City. EA i Velan tłumaczą na czym polega rozgrywka - Konkretna porcja informacji!

 

Mamy do czynienia z grą rewolucyjną, a fani rozgrywki kooperacyjnej nawet się nie zorientują, co ich właśnie spotkało – mówi Josef Fares, Founder and Gamer Director w Hazelight Studios. - Będą momenty, kiedy gra sprawi, że będziecie się śmiać i takie, w których fabuła trafi Was w samo serce. Momentami spowoduje też przyspieszenie pulsu dzięki wręcz gorączkowej rozgrywce. Już nie możemy się doczekać reakcji fanów. -

Studio Hazelight znane jest ze swojego innowacyjnego podejścia do produkcji gier i nie bez powodu są rozpoznawani jako wiodący w branży specjaliści od rozgrywki kooperacyjnej – mówi Steve Pointon, SVP 3rd Party Content & Development w Electronic Arts. – Jesteśmy niezwykle szczęśliwi mogąc z nimi ponownie współpracować i wspierać wizję stojącą za It Take Two, która jest zupełnie nowym rodzajem gry przygodowej z motywem przewodnim komedii romantycznej, co jest raczej czymś niespotykanym na co dzień w branży gier komputerowych – dodaje. 

 

It Takes Two ukaże się 26 marca 2021 roku komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One,  Xbox Series X i Xbox Series S. Gra zapewne dostępna będzie w abonamentach EA Play.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama