dodano: 2020-02-13 16:00:02
PCPS3XBOX

Premiera odświeżającego pakietu modów Oblivion Remastered

Autor: nocarz
Premiera odświeżającego pakietu modów Oblivion Remastered
20°
0

Modder o nicku Levi ukończył pakiet modów Oblivion Remastered stworzonych specjalnie dla The Elder Scrolls IV: Oblivion, które wnoszą powiew świeżości do rozgrywki. 
 
The Elder Scrolls IV: Oblivion ukazało się w 2006 roku i po czternastu latach od premiery nieco straciło na świeżości. Choć oficjalnie nie ma już wsparcia od autorów to modderzy starają się cały czas rozwijać i odświeżać grę. Modder o nicku Levi właśnie udostępnił pakiet modów Oblivion Remastered, który zawiera rozbudowane mody odświeżające oprawę graficzną i wprowadzające nowości.
 
Levi włożył sporo pracy w tworzeniu tego pakietu, a mianowicie podmienił całą górę tekstu na lepszej jakości oraz dodał nowe modele. Dodatkowo modder zaimplementował nowe mechaniki wśród których znajdziemy między innymi możliwość korzystania jednocześnie z dwóch broni, nowy sprint, szybsze konie, możliwość rozstawiania obozu, oswajanie zwierząt i dodatkowe ataki.
 
Zapowiedź rosyjskiego filmu Czarnobyl: Otchłań
 
Autor pakietu spędził też sporo czasu nad dodaniem nowych lokacji co sprawia, że wielkością jest niemal jak w podstawce. Oblivion Remastered zawiera także nowe zadania, przedmioty, nieco rozbudowane oryginalne miasta, nowych NPC-ów, a gracze będą mogli wziąć udział w trwającej wojnie.
 
Jeśli jesteście zainteresowani pakietem Oblivion Remastered to znajdziecie go na platformie NexuxMods, a poniżej możecie obejrzeć tez opublikowany zwiastun projektu.
 
Karta Oblivion Remastered na NexusMods
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama