10°
0
dodano: 2022-09-22 21:00:02
PCNSHPSXBOX

Premierę dziś zalicza Serial Cleaners, najnowsza gra studia Draw Distance i 505 Games

aktualności giełda Premierę dziś zalicza Serial Cleaners, najnowsza gra studia Draw Distance i 505 Games

Oficjalnie w dniu dzisiejszym premierę zaliczyła gra Serial Cleaners, zupełnie nowa propozycja polskiego studia Draw Distance oraz włoskiego wydawcy 505 Games.

O czym jest Serial Cleaners?

Bob oficjalnie powraca do pracy! Tym razem ze swoim zespołem zajmie się sprzątaniem miejsc zbrodni, zachowując jednocześnie uwagę na to, aby nie dać się złapać obecnym na miejscu funkcjonariuszom policji. W szalonych latach 90. dojdzie do szeregu zbrodni, które... będziemy klasycznie zatajać.

Co kształtuje rozgrywkę w Serial Cleaners?

Kontynuacja Serial Cleaner co prawda zmienia bardzo wiele, ale z drugiej strony zachowuje jednak swoją podstawę w postaci zręcznościowego tytułu skradankowo-logicznego. Gracze w poprzez różnych bohaterów, będą mierzyć się z szeregiem specjalnych wyzwań, wymagających odpowiedniego zamysłu taktycznego oraz sprytu w unikaniu pościgu i pozbywaniu się ciał oraz poszczególnych dowodów.

Pierwsze recenzje Serial Cleaners

Jeżeli spojrzymy na wskaźniki opencritic, możemy się dowiedzieć, że zdaniem recenzentów oraz krytyków, niestety Serial Cleaners okazuje się porażką, zgarniającą średnią ocen wynoszącą 62/100 punktów oraz poziom polecenia wynoszący jedynie 40%. To niestety rezultaty, które całościowo stanowią zawód, szczególnie jak na to, jak nieźle poradziła sobie poprzedniczka.

Przeczytaj również:

Wybrane oceny Serial Cleaners

  • 80/100 -Saving Content, WhatIfGaming, FingerGuns,
  • 78/100 - Life is Xbox,
  • 75/100 - God is a Geek,
  • 70/100 - The Gamer, Twinfinite,
  • 60/100 - TheSixthAxis,
  • 50/100 - GamesRadar+,
  • 45/100 - TechRaptor.

 

Produkcja gry to długi i skomplikowany proces, w trakcie którego tworzony jest organizm składający się z miliona trybików, które muszą ze sobą współpracować. Trwa on zwykle długo (często dłużej niż się pierwotnie zakłada) i podczas jego trwania nie ma często czasu pomyśleć nawet o tym, że na końcu jest premiera. Dziś jest ten dzień, kiedy mogę powiedzieć: udało się. Wydaliśmy Serial Cleaners, największą i najsolidniejszą do tej pory grę w naszym portfolio. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi Draw Distance, zespołom wspierającym, a także naszemu wydawcy, 505 Games. - mówi Michał Mielcarek, CEO Draw Distance S.A.

To dzięki działaniom marketingowym, wyjazdom na eventy, a także współpracy z influencerami, Serial Cleaners wspiął się w ostatnich dniach na listę popularnych nadchodzących tytułów na platformie Steam. Biznesowo, liczymy na zwrot kosztów produkcji w najbliższych miesiącach. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać. Tytuł będziemy wspierać po premierze.  - dodaje Mielcarek.

Premiera Serial Cleaners

Wspomniana gra Serial Cleaners ukazała się dziś, 22 września 2022 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Wersja na Nintendo Switch zadebiutuje w Europie 6 października.

Krakowska spółka Draw Distance S.A. notowana jest od lat na parkietach NewConnect.

Zwiastun premierowy Serial Cleaners

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama