dodano: 2018-05-21 10:05:02
PCPS4XBOX

Premierę The Watchmaker mamy już za sobą. Nowy filmowy zwiastun

Autor: agusia16
Premierę The Watchmaker mamy już za sobą. Nowy filmowy zwiastun
3

Premierę The Watchmaker, steampunkowej przygodówki akcji stworzonej przez niezależne studio Micropsia Games mamy już za sobą. Wraz z nią pojawił się jej oficjalny zwiastun.

W grze, w której jak wskazuje tytuł przejmujemy kontrolę nad zegarmistrzem, wykonujemy bardzo ważne zadanie naprawy zepsutego czasu. Walczymy nie tylko z przeciwnikami, ale także i z wspomnianym czasem, który biegnie zbyt szybko przyspieszając znacznie proces starzenie się naszego bohatera.

A wcielamy się, o czym pisaliśmy już tutaj a także tu w zegarmistrza Alexandra, którego pewnej nocy budzi tajemniczy głos informujący go, iż ktoś dokonał sabotażu wieży zegarowej, niszcząc zegary, które bardzo przyspieszyły. Rusza zatem na poszukiwanie sabotażysty, a jego sprzymierzeńcem jest magnetyczna rękawica, spryt i inteligencja. 

The Watchmaker dostępny jest za pośrednictwem platformy Steam w cenie obniżonej o 15%, wynoszącej 45,89 zł. Dla chcących sprawdzić ów tytuł przed zakupem twórcy przygotowali wersję demonstracyjną, którą znajdziecie również na platformie Valve. 

Po więcej szczegółów na temat tej przygodowej gry akcji odsyłam do poprzednich o niej newsów, których linki znajdziecie w tym tekście. Zachęcam także do odwiedzenia strony internetowej gry. 

Odwiedź stronę oficjalną gry

Kup The Watchmaker na Steam 

Prolin na Facebooku studia Micropsia Games


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (3):
avatar TOM3K
dodano: 2018-05-21 22:53:51

Oooo i jak na premierową gre ta cena wydaje mi sie na prawde przystepna. Brawo.

avatar PanDamian
dodano: 2018-05-21 10:58:29

Ech, ten czas to taki przeciwnik... Wszystkim nam go brak...

avatar lubie bigos
dodano: 2018-05-21 10:49:05

Stylem to bardzo mocno przypomina Perils of Man, ale ogólnie graficznie wygląda znacznie lepiej. Ale w tym trailerze voice acting fatalny.

Reklama
Reklama