dodano: 2021-02-26 18:00:01

Premiery gier przygodowych marzec 2021. Przedsmak pełnej przygodówek wiosny czy przygodowe przedwiośnie?

Premiery gier przygodowych marzec 2021. Przedsmak pełnej przygodówek wiosny czy przygodowe przedwiośnie?
14°
0

Premiery gier przygodowych marzec 2021. Przedsmak pełnej przygodówek wiosny czy przygodowe przedwiośnie? W co przygodowego zagramy w marcu tego roku?

Kończymy zimę i wkraczamy w wiosenny czas z kolejnymi przygodowymi propozycjami. Marzec wita graczy tytułami, które wymieszają gatunki dość mocno. Jest gra z elementami horroru i erotyki, jest odnowiona wizualna powieść, jest niezależnie i jest kolorowo. Co zatem czeka nas graczy przygodowych w marcu?

Czytaj również: Perseverance: Part 1, wizualna powieść w klimacie horroru, od krakowskiego studia Titanite Games z odświeżoną wersją w marcu na Steam

Granie rozpoczniemy już 1 marca, przygodową propozycją platformową będącą we Wczesnym Dostępie na platformie Steam. Jest nią A Sleeper's Quest: A Labyrinth to Thee studia ReticentOwl.

Jest to tytuł, który pozwoli graczom po raz kolejny zagościć w śnie. Tym razem mierząc się z wieloma zadaniami spróbujemy odnaleźć ścieżkę zwaną "The Sleeper Quest", by trafić do odpowiedniego snu. 

Gra dostępna we Wczesnym Dostępie na Steam, w wersji na komputery osobiste PC.

11 marca swoja premierę, przesuniętą o miesiąc, będzie mieć kolejna po Lust for Darkness, przygodowa gra typu horror z elementami erotycznymi, produkcja przeznaczona dla dorosłych graczy, stworzona przez Movie Games Lunarium o tytule Lust from Beyond.

Podobnie jak w odsłonie poprzedniej, tak i tu przenosimy się do krainy bólu i seksualnych podniet, zwanej Lusst’ghaa - Krainy Rozkoszy. Tym razem przejmiemy kontrolę nad antykwariuszem Victorem Holloway'em nękanym złowieszczymi wizjami.

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 

16 marca premierę będzie mieć kolejny przygodowy horror, choć stworzony w zupełnie innym klimacie, w rysunkowej formie. Tytuł tej produkcji to Mundaun, a jego twórcami jest studio Hidden Fields.

Akcja gry rozgrywa się w malowniczym miasteczku położonym w dolinie Alp, w Mundaun, gdzie pewnego dnia przybywa bohater opowieści. Przyjeżdża tam na wieść o tragicznej śmierci swojego ojca. Ten zginął w pożarze. Na miejscu odkrywa wiele przerażających tajemnic.

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na komputery osobiste PC.

18 marca debiut zarówno na Steam, jak na GOG-u będzie mieć Minute of Islands, przygodowa gra logiczna z elementami platformowymi, kolejny tytuł w portfolio Studio Fizbin, twórców klasycznych przygodówek: The Inner world oraz The Inner World - The Last Wind Monk.

Tym razem w grze przejmujemy kontrolę nad Mo, zdolną osóbką i majsterklepką, która żyje w krainie uformowanej przez niegdyś tętniąca życiem cywilizację gigantów. Maszyny, które kiedyś stworzyli, niszczeją, a Mo spróbuje je naprawić. 

Gra dostępna w wersji na PC oraz Mac na Stea i GOG.com. 

19 marca swoją premierę będą mieć dwie gry. Pierwszą z nich jest Doctor Who: The Lonely Assassins, gra w klimacie detektywistycznym, oparta na  spuściźnie Weeping Angels, po raz pierwszy napotkanych w kultowej historii "Blink, dzieło studia Kaigan Games OÜ.

Historia rozgrywa się w opuszczonym domu, w którym, gracze, jako bohater gry, odnajdują telefon pozostawiony przez tajemniczą osobą, która zniknęła. 

Gra dostępna w wersji na komputery PC oraz Nintendo Switch. 

Kolejnym tytułem, który dostępny będzie także 19 marca jest przygodowa gra logiczna w ilustracyjnej formie, rozgrywająca się na kartach książki o tytule Fate of Kai, dzieło TRYLIGHT GAME STUDIO.

Opowieść skupia się wokół tytułowego chłopca o imieniu Kai, który pewnego dnia znajduje magiczną, która poprzez jego myśli o konkretnym działaniu, pozwala mu na przeżyciu mnóstwa ciekawych przygód. Sam jest ich autorem.

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na PC.

W marcu, bez dokładniejszej daty premiery zadebiutuje także japońskie visual novel, gra stworzona przez studio GameTomo Team o tytule Sumire.

Bohaterka opowieści jest tytułowa Sumire, mała dziewczynka, która znajduje się w jednodniowej podroży po japońskiej, malowniczej wiosce. Spotykając na swojej drodze psotnego ducha, zawiera z nich układ. Ona wykona zlecone przez niego zadania, a on spełni jej życzenie.

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na PC.

Wpis kończymy odświeżoną wersją pierwszego epizodu przygodówki Perseverance: Part 1 niezależnego studia Titanite Games, która w marcu, na razie bez podania oficjalnego dnia premiery, będzie mieć swój debiut.

Gra będąca klasycznym przygodowym visual novel, opowiada historię dwóch postaci, których drogi życiowe przecinają się w miasteczku, które dotknięte zostało kwarantanną. Pierwsza część skupia się na postaci Jacka Cuttera, który zmierzyć się musi z przykrą prawdą.

Gra dostępna w wersji na komputery PC.

To już wszystkie, aktualnie przewidziana na nadchodzący miesiąc premiery przygodowe. O wszystkim zmianach i dodatkowych premierach, będziemy Was informować. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama