dodano: 2019-08-29 18:00:08

Premiery gier przygodowych wrzesień 2019 - koniec lata i wakacji

Autor: agusia16
Premiery gier przygodowych wrzesień 2019 - koniec lata i wakacji
12°
0

Wakacji nadszedł koniec, czas wracać do szkoły. Czas także przyjrzeć się wrześniowym premierom gier przygodowych. W co zagramy tuż po wakacjach? Oto wrześniowy zestaw produkcji przygodowych! 
 
Wrzesień to czas powrotu do szkoły i końca sezonu ogórkowego, także w świecie gier. Pierwszy powakacyjny miesiąc 2019 roku nie zapowiada się wprawdzie zbyt bogato, ale jest kilka ciekawych tytułów, którym warto się przyjrzeć. 
 
https://lubiegrac.pl/news,telltale-games-powstaje-29819
 
Przygodowy miesiąc zaczniemy 6 września od przygodowej gry akcji stworzonej przez Outerloop Games, zatytułowaną: Falcon Age, która zadebiutuje na VR i PC w sklepie Epic Games Store.
 
Gra rozpoczyna się na umierającej zamienionej w pustynię planecie, w kolonii, gdzie Ara została niesłusznie wtrącona do więzienia, jedynie za drobne wykroczenie. Czekając na spełnienie swojego losu w celi, zaprzyjaźnia się z młodym sokołem. Razem uciekają i wyruszają w podróż pełną przygód, aby pomóc ruchowi oporu odzyskać wolność i odepchnąć najeźdźców.
 
 
Cztery dni później, 10 września premierę będzie mieć The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, kompleksowe wydanie wszystkich części epizodycznego The Walking Death, stworzonego przez powracające do branży gier, Telltale Games, a wydanej przez Skybound Games.
 
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series to: cztery sezony niesamowitych przygód, dwie mini serie: Michonne i 400 Days, dziesięć godzin materiałów z komentarzem twórców, sporo zdjęć, rysunków i szkiców koncepcyjnych, ponad czterdzieści utworów ze ścieżki dźwiękowej.
 
The Walking Dead: The Telltale Definitive Series ukaże się na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
17 września swój debiut będzie mieć przygodowa gra detektywistyczna z gatunku visual novel stworzona przez studio Spike Chunsoft zatytułowana: AI: The Somnium Files.
 
W grze przenosimy się do zaawansowanego technologicznie, ale nie współczesnego Tokio. W japońskiej stolicy dokonywane są mordy. Pewnego dnia znalezione tam zostaje ciało w wyłupionym okiem. W grze wcielamy się w Kaname Date, detektywa, który ma zająć się rozwikłaniem sprawy i schwytaniem groźnego przestępcy, mordercy. 
 
AI: The Somnium Files zadebiutuje w wersji na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. 
 
 
Bez dokładniej daty, przynajmniej nie dotyczącej dnia w miesiącu wrześniu zadebiutuje jeszcze kilka przygodówek. Pierwszą z nich jest produkcja znana z serialu telewizyjnego, Doctor Who: The Edge of Time, stworzona przez Maze Theory.
 
Gra oparta na  produkcji brytyjskiej stacji BBC,  serialu science fiction – Doctor Who, pozwala wcielić się w tytułowego doktora Who, który spróbuje po raz kolejny uratować świat, tym razem z tajemniczego wirusa. Ten niszczy ludzką rzeczywistość, wypaczając ją. 
 
Doctor Who: The Edge of Time zadebiutuje w wersji na PC oraz VR.
 
 
Grą, która nie ma jeszcze określanego dnia premiery w miesiącu wrześniu jest także survival horror czyli przygodowa gra akcji stworzona przez Protocol Games, zatytułowana: Song of Horror.
 
W grze mierzymy się z przejawami nieznanej obecności, nieprzewidywalnej i przerażającej sztucznej inteligencji, która reaguje na swój sposób gry. Podczas rozgrywki gracz nie doświadczy dwóch dokładnych rozgrywek. Śmierć jest trwała: można umrzeć, ale horror trwa nadal.
 
Song of Horror zadebiutuje na Steam w wersji na PC.
 
W nadchodzącym miesiącu wrześniu na rynku zadebiutować może także przygodowa gra anime, Necrobarista, stworzona przez studio Route 59.
 
W grze zawitamy do centrum australijskiego miasta Melbourne, do niewielkiej acz wyjątkowej kawiarni. Jej nietypowość wynika z tego, że oprócz zwykłych smakoszy kawy i innych napojów,  miejsce to odwiedzają także zmarli.
 
Necrobarista zadebiutuje w wersji na PC na Steam. 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama