dodano: 2020-02-12 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Oficjalna prezentacja dodatku The Division 2: Władcy Nowego Jorku

Autor: nocarz
Oficjalna prezentacja dodatku The Division 2: Władcy Nowego Jorku
26°
0

Ubisoft oficjalnie zaprezentował wczoraj nowy, płatny dodatek Warlords of New York (Władcy Nowego Jorku) do Tom Clancy's The Division 2.
 
Ubisoft jest tą z korporacji, która wie jak dobrze utrzymać przy sobie graczy i nie przypominam sobie, aby wydając kolejną produkcję zachował się jak Bethesda. Zarówno The Division jak i The Division 2 otrzymują pełne wsparcie ze strony firmy, która robi wszystko aby ich produkcje były niesamowitym przeżyciem.
 
Wydanie DLC Władcy Nowego Jorku to istne spełnieni oczekiwań fanów. W dodatku otrzymujemy nowy scenariusz, lokację oraz sporo poprawek błędów między innymi dotyczących rozwoju postaci.
 
We Władcach wracamy do Nowego Jorku naprzeciw nam stanie Aaron Keener, były agent Dywizji, któremu zamarzyła się władza i przejął on cały Dolny Manhattan. Dodatek zaoferuje nam cztery miejsca do walki i eksploracji: Centrum Administracyjne, Battery Park, Dzielnicę Finansową i Two Bridges. Ponadto został podniesiony maksymalny poziom doświadczenia do czterdziestego.
 
Outriders na nowym zwiastunie i z nową datą premiery
 
"Podczas gdy Division walczyło o zabezpieczenie Waszyngtonu, na ulice Nowego Jorku powrócił znajomy cień. Aaron Keener - jeden z pierwszych wrogów Division, a także jeden z pierwszych agentów, którzy postanowili się zbuntować - podporządkował sobie nowojorskie frakcje i z ich pomocą podbił Dolny Manhattan. Mając do dyspozycji innych zbuntowanych agentów i nowy zabójczy szczep wirusa, Keener chce zniszczyć wszystko, co udało się odbudować po katastrofalnej epidemii Czarnego Piątku. Bitwa o przywrócenie porządku wciąż trwa, ale teraz Division ma nowe zadanie: za wszelką cenę powstrzymać Keenera"
 
The Division 2: Władcy Nowego Jorku zadebiutował 11 lutego na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych PC.   
 
Strona DLC Władcy Nowego Jorku
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama