dodano: 2020-09-06 07:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Prince of Persia Remake będzie wielkim zaskoczeniem wrześniowego Ubisoft Forward? Plotki wskazują, że to naprawdę możliwe!

Autor: AnoX
24°
1
Prince of Persia Remake będzie wielkim zaskoczeniem wrześniowego Ubisoft Forward? Plotki wskazują, że to naprawdę możliwe!
Prince of Persia Remake może być wielkim zaskoczeniem podczas zbliżającego się Ubisoft Forward 2020, plotki wskazują na odświeżenie Sands of Time.
 
Przy okazji pierwszego, lipcowego Ubisoft Forward doczekał się sporych wycieków, włączając w to największą niespodziankę w postaci Far Cry 6.
 
Tym razem sytuacja może być dokładnie taka sama. Rozpocząć warto wpierw od tego, że już teraz wszyscy wiemy o tym, że Gods & Monster stało się Immortals Fenyx Rising.
 
We wrześniu szykowane jest kolejne gigantyczne ogłoszenie, którym podobno ma być odświeżenie Prince of Persia Sands of Times. Już od pewnego czasu sporo czasu mówiło się o powrocie marki.
 
 
Wykonanie tego typu kroku może być początkiem działań wokół przyszłości IP, pytanie brzmi czy będzie to faktycznie tylko pierwsza odsłona czy cała trylogia.
 
Drugi Ubisoft Forward (Wrzesień) odbędzie się 10 września od godziny 21:00. Nie zabraknie rozgrzewki od 20:00.
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/rumour_prince_of_persia_remake_planned_for_ubisoft_livestream

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-07 09:37:52

Fajne gry robi Ubisoft ale moim zdaniem w dobie niewatpliwego sukcesu serii Assassins Creed taka produkcja raczej nie ma szans na jakis duzy sukces. Tutaj nic nowego sie nie wymysli bo konwencja jest jedna i stała.

Reklama
Reklama