Korporacja nie pokazała za wiele... - Ocena Ubisoft Forward 2024

lubiegrac publicystyka Korporacja nie pokazała za wiele... - Ocena Ubisoft Forward 2024
Korporacja nie pokazała za wiele... - Ocena Ubisoft Forward 2024Tamer Adas | 11 czerwca 2024, 06:00

Zapraszamy Was do naszej oceny Ubisoft Forward 2024, ostatniego wydarzenia zorganizowanego przez francuską korporację, która stara się przełamać zły trend. Ten co prawda jest efektem ich działań, ale to już nieco inna historia...

Ubi poprawi swoją sytuację?

Ubisoft Forward 2024 rozpoczęło się bardzo mocno, gdyż od jednej z najważniejszych gier w portfolio korporacji. Niestety już na tym etapie możemy sobie jasno powiedzieć, że.... Star Wars Outlaws zapowiada się przeciętnie. W zasadzie nie widać niczego, co by miało być sporą zaletą tego tytułu. Wszystko jest jak ze schematu, który coraz mocniej dołuje i zaczyna irytować coraz większą grupę graczy.

Następnie... zgodnie z tym co można było przewidzieć, doczekaliśmy się kilku zdecydowanie mniejszych ogłoszeń, które nie wiązały się ze sporym zainteresowaniem. To właśnie tempo wyraźnie spadło...

Jakie było tempo Ubisoft Forward 2024?

Teoretycznie to jak miało funkcjonować Ubisoft Forward 2024 było okej... ale no właśnie. Panel z sekcją Prince of Persia nie porwał nikogo, a zmiana remake'u w nieco inną formę wraz z dopiskiem 2026 to niestety tylko efektowna animacja. Konkretów nie było wcale i trudno zakładać, że będzie to faktycznie kolejny hit.

Na koniec otrzymaliśmy Assassin's Creed Shadows, czyli... w zasadzie dwie najważniejsze gry otwierały i zamykały imprezę. Pomiędzy nimi było niezwykle biednie, słabo oraz... nieciekawie. Nawet zapowiedź nowego Anno to całkowity brak szczegółów. W zasadzie o samej grze nie wiemy nic.

Udostępnione po pokazie wrażenia wybranych mediów to za mało, aby przekonać graczy do zakupu poszczególnych tytułów. Niestety gołym okiem widać, że ktoś nie miał żadnego zamysłu, popełnia dalej te same błędy i za nic nie chce wyciągnąć wniosków ze swoich poczynań. A to jest niezwykle przykre na kilku poziomach.

Zapoznaj się również z: Co wiemy o Call of Duty Black Ops 6? - Podsumowanie najważniejszych ogłoszeń

Ocena Ubisoft Forward 2024

Nie miałem większych nadziei w związku z Ubisoft Forward 2024... ale ostatecznie czuje się podwójnie zawiedziony. Niestety wydarzenie okazało się fatalne na wielu poziomach, wyglądało jak niezwykle smutny uśmiech, taki dramatycznie sztuczny. 2 duże gry i... to by było na tyle, nawet jakiś lepszych wieści brakowało.

To jedynie prezentuje, w jak wielkim kryzysie znajduje się obecnie [ThisPublishing], który wbrew swoim zapewnieniom wcale nie skupia się na jakości. Wciąż popełnia te same błędy i ewidentnie nie ma pojęcia co robić dalej. Szkoda, że tak to wygląda, gdyż wciąż mówimy tutaj o autorach szeregu znakomitych marek i wspomnień.

Pełny zapis Ubisoft Forward 2024

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners