dodano: 2018-09-28 19:50:03
PC

Prodigy Tactics ma dzisiaj premierę na komputerach osobistych!

Autor: AnoX
Prodigy Tactics ma dzisiaj premierę na komputerach osobistych!
10°
1

Prodigy Tactics to zupełnie nowa produkcja Hanakai Studio, które wraz z Forever Entertainment S.A., PlayWay S.A. i Ultimate Games S.A. zaserwowały nam....
 
W ramach pełnej wersji produkcji będzie się można zapoznać z walką dwóch drużyn w systemie turowym, w których jedna ekipa atakuje, natomiast druga się broni lub wyprowadza kontrę. Sporo zawiłości i taktycznych znajdziemy i wykorzystamy, gdyż masa z nich wynika z wielu czynników takich jak położenie na planszy. 
 
W ramach systemu Harmony & Dissonance będziemy mogli przekonać się o tym jak trudno jest utrzymać balans i stabilność przy korzystaniu z potężnych mocy i umiejętności. Te będą przypisane do 13 postaci mogących pochwalić się unikatową charakterystyką oraz możliwościami na polu bitwy. 
 
- Finalna wersja Prodigy Tactics jest znacznie rozbudowana. Tryby dla pojedynczego gracza, obejmujące m.in. fabularny tryb Stories, zapewniają nawet ponad 15 godzin zabawy. Jednocześnie udoskonalono tryby rozgrywki wieloosobowejwskazuje CEO Forever Entertainment S.A., Zbigniew Dębicki.
 
- Harmony & Dissonance to nowatorska koncepcja – w praktyce gracz ma wybór pomiędzy zachowawczym oraz ryzykownym stylem gry. Jeśli dodamy do tego m.in. unikalny design, to okazuje się, że Prodigy Tactics wprowadza do kategorii gier taktyczno-strategicznych spory powiew świeżościwskazuje CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.
 
Prodigy Tactics zadebiutowało 28 września 2018 r roku na komputerach osobistych w cenie wynoszącej 71,99 złotych.
 
Karta na Steam
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-10-02 12:46:16

Jak dla mnie przekombinowany tytuł będący mieszanką wielu innych dlatego nic ciekawego to wg mnie nie jest.

Reklama
Reklama