dodano: 2020-11-20 07:00:01

Project 007, czyli jak IOI Interactive samodzielnie rozwija kolejnego agenta poza Agentem 47!

Autor: AnoX
Tagi: ron,mgm,project,project 007,007,james bond,bond
Project 007, czyli jak IOI Interactive samodzielnie rozwija kolejnego agenta poza Agentem 47!
17°
0

Wczoraj oficjalnie zapoznaliśmy nowy projekt studia IOI Interactive, które po Agencie 47, zajmie się samodzielnie kolejnym słynnym Agentem... Agentem 007!
 
Studio IOI Interactive, próbujące poradzić sobie obecnie jako samodzielna ekipa pokazała, że ma wiele pomysłów na rozwój, które krążą nie tylko wokół HITMAN 3, ale także i kolejnej propozycji.
 
Tę jak się okazuje będzie gra nosząca obecnie tytuł roboczy w postaci Project 007, propozycji skupionej wokół Jamesa Bonga, słynnego Agenta 007. Ekipa deweloperska w tym wypadku w pełnie samodzielnie zajmie się produkcją oraz wydaniem.
 
Krótka zajawka wideo niestety nie mówi nam tak naprawdę nic, jednakże przy tej okazji pojawiły się wywiady, które jednak nieco nam ujawniają.
 
Zapoznaj się także zBreakthrough to kolejne rozszerzenie zmierzające do karcianki KARDS! Co tym razem wprowadzają twórcy z Islandii?
 
Jak się okazuje gra ma zapewnić nam tak zwany "origin story", czyli opowieść o początkach znanego nam bohatera, który w ramach naszej rozgrywki będzie dążył do pozycji, która następnie zapewni mu status 00.
 
W zasadzie nie wiemy czy ujrzymy którąś ze znanych wersji Agenta, czy też twórcy postawią na autorski wizerunek, którego nigdy do tej pory nie mieliśmy przyjemności ujrzeć.
 
 
 

źródło: https://cogconnected.com/2020/11/hitman-developer-working-james-bond-game/ https://www.pushsquare.com/news/2020/11/project_007_targeting_modern_systems_will_run_on_glacier_engine

Komentarze (0):
Reklama
Reklama