dodano: 2019-02-10 14:05:02

Project Winter jest już we Wczesnym Dostępie na Steam

Autor: AnoX
Project Winter jest już we Wczesnym Dostępie na Steam
11°
0

Project Winter oficjalnie ukazało się we Wczesnym Dostępie na platformie Steam, gdzie gracze już mogą się zapoznać z mroźnym i wieloosobowym survivalu.
 
W końcu serwery i całą produkcję otwarto dla nowych graczy, którzy mogą od tej pory sprawdzić grę Project Winter, przy okazji ciesząc się już częścią rozgrywki. Po udanych testach przyszedł czas na większą dawkę emocji.
 
W ramach rozgrywki możemy wystartować do walki na przetrwanie w mroźnych lokach, gdzie znajdują się także inni gracze. Wszyscy musimy zawalczyć nie tylko o zasoby i zapasy, ale także musimy być czujni na działania innych graczy. W końcu nie muszą być oni pozytywnie czy choćby pokojowo nastawieni, a wystarczy kilka chwil, aby pozbawić nas wszystkiego. Bez pomocy jednak nie będziemy w stanie uciec z tego terenu....
  
- Byliśmy podekscytowani widząc emocje związane z grą w naszym okresie testowym. Gracze byli pomocni, przebiegli, a nawet wręcz brutalni, teraz nie możemy się doczekać gry, aby zobaczyć, jakie strategie wymyśliła społeczność! - stwierdził Ryan Hale z Head Studio.
 
Project Winter jest już dostępne w ramach Wczesnego Dostępu na Steam w cenie niecałych 20 dolarów.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama