dodano: 2020-02-12 22:00:02
PCNSH

Prolog do Alder's Blood jest już dostępne także na Steamie!

Autor: AnoX
Prolog do Alder's Blood jest już dostępne także na Steamie!
18°
0

Alder's Blood powoli zmierza ku premierze, jednakże wcześniej będzie nam dane zapoznać się z Prologiem całej opowieści. Co przygotowali twórcy?
 
Polska strategia zaliczy swoją premierę w pierwszy kwartale tego roku, a obecny już także na Steamie prolog będzie idealną okazję do zaznajomienia się z rozgrywką oraz samodzielną historią rozgrywającą się tuż przed wydarzeniami z pełnej wersji.
 
Shockwork Games wraz z No Gravity Games prezentują nam losy Charlesa Hilla, którego działania oraz losy zmienią postrzeganie sytuacji w świecie przedstawionym chiefa, czyli postaci, którym przyjdzie nam kierować w zasadniczym Alder's Blood.
 
Alder's Blood - Wrażenia z przedpremierowej wersji demonstracyjnej
 
Mroczna oraz brutalna opowieść właśnie w tym miejscu rozpoczną się od pozornie jednej ze zwykłych historii Łowcy, który napotkał na nieco większe zagrożenie, aniżeli początkowe. Nie wiedział, że stanie się jednym z pierwszych, który poznał nowe niebezpieczeństwo.
 
Prolog będzie idealną okazję do zapoznania się z mechaniką, systemami oraz podstawami gry, przy okazji mogą samodzielnie sprawdzić jak gra będzie działać na Waszym sprzęcie.
 
Alder's Blood ma się ukazać w pierwszym kwartale 2020 roku na komputerach osobistych. Gra będzie dostępna także na Nintendo Switch.
  
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama