dodano: 2021-09-19 11:50:02

Prosperity trafiło do Endzone - A World Apart, Hometopia zostało ujawnione, Power Rangers: Battle For The Grid z 4 sezonem - Krótkie Info

Autor: AnoX
Prosperity trafiło do Endzone - A World Apart, Hometopia zostało ujawnione, Power Rangers: Battle For The Grid z 4 sezonem - Krótkie Info
15°
0

Prosperity trafiło do Endzone - A World Apart, Hometopia zostało ujawnione, Power Rangers: Battle For The Grid z 4 sezonem. Więcej w Krótkie Info!

Gentlymad Studios oraz Assemble Entertainment oficjalnie ogłosiły, że aktualizacja Prosperity zagościła w Endzone - A World Apart, gdzie gracze mogą się zapoznać z kolejną porcją zawartości w postaci nowych materiałów, wyzwań, przygód czy budynków.

 

Tap IP i Tap Scheduler to dwa nowe urządzenia marki Logitech, opracowane z myślą o pracy hybrydowej czy mobilnej. Platformy opracowane zostały w formie paneli sterowania do obsługi konferencji czy wideo rozmów.

Obecny rynek kontrolerów dotykowych boryka się z problemem złotego środka. Na rynku mamy kompleksowe, złożone produkty, które są drogie albo urządzenia z niższej półki zdominowane przez tablety konsumenckie, które nie zostały zaprojektowane z myślą o wymaganiach przedsiębiorstw, takich jak zdalne zarządzanie urządzeniami, zabezpieczenia i zarządzanie kablami. Tap IP i Tap Controller zostały zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić bezpieczną wydajność klasy korporacyjnej, elegancki wygląd, w tym wygodne ograniczenie ilości kabli w przestrzeni biurowej oraz kompatybilności z głównymi producentami z rynku usług, a wszystko to w przystępnej cenie - powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny i wiceprezes Logitech Video Collaboration.

 

image_processing20210913-26077-1dgf1cm 

 

AMD ogłosiło, że ich ostatnia promocja obejmuje obecnie także nowe karty graficzne - AMD Radeon RX 6900 XT

ki - 19921 2 

 

Zapoznaj się również z: Nazi Busters to nowe retro połączenie Duke Nukema oraz Wolfensteina!

 

Eastward oficjalnie zagościło na komputerach osobistych oraz Nintendo Switch, gdzie gracze mogą się zapoznać z produkcją w naprawdę zaskakującym i... dziwnym świecie.

 

Hometopia to nowa propozycja The isn't Company, która w terminie od 1 do 7 października tego roku, doczeka się darmowej wersji demonstracyjnej.

 

Power Rangers: Battle For The Grid doczekał się zapowiedzi 4. sezonu, wprowadzającego nową zawartość we wrześniu, listopadzie oraz grudniu.

 

Przeczytaj też: XPG DDR4 RGB SPECTRIX D50 ROG-CERTIFIED to nowe gamingowe pamięci z certyfikacją Asusa

 

SkateBird doczekało się premiery, w wyniku czego gracze mogą się zapoznać z niezwykłym ptakiem jeżdżącym na desce.

 

Mira's Brush także zjawiło się na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z uroczą i nieco przerysowaną grą z gatunku puzzle platformer.

 

1971: Indian Naval Front doczekało się zapowiedzi, że już w czwartym kwartale 2021 roku będzie można sprawdzić przyjemny tytuł o wojnie pomiędzy Indiami oraz Pakistanem.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje