dodano: 2020-10-23 05:30:02

Przedwieczni Bogowie powrócą do Hearthstone w rozszerzeniu Obłędny Festyn Lunomroku, gra doczeka się nowego trybu Starcie i systemu progresji!

Autor: AnoX
Przedwieczni Bogowie powrócą do Hearthstone w rozszerzeniu Obłędny Festyn Lunomroku, gra doczeka się nowego trybu Starcie i systemu progresji!
27°
0

Hearthstone w najbliższym czasie doczeka się powrotu Przedwiecznych Bogów, nowego trybu gry, Starcia oraz znacząco zmienionego systemu progresji.
 
Obłędny Festyn Lunomroku to zupełnie nowy dodatek zmierzający do znakomitej karcianki Hearthstone, przywracając nam tym razem Przedwiecznych Bogów z ich potężnymi mocami. 135 nowych kart, ponowne występy C'Thuna i Yogg-Sarona, wprowadzenie artefaktów Przedwiecznych Bogów, nowi legendarni stronnicy czy nowe słowo kluczowe Splugawienie to dopiero początek!
 
 
 
Wśród nowości znajdziemy także Starcie, czyli zupełnie nowy tryb 1 na 1 z potężnymi kartami ze specjalnym systemem ich tworzenia, zawalczymy o 12 zwycięstw lub przegramy w przypadku 3 porażek, krok po kroku otrzymując nowe karty czy skarby. W wariancie heroiczny czekają na nas dodatkowe pakiety złota, kart czy pyłu, co odblokujemy za opłatą. Starcia korzystać będą z systemu Sezonów, które będą się zmieniać w czasie.
 
 
Ponadto gra doczeka się wprowadzenia aktualizacji dogłębnej systemu progresji, zgodnie z którym czeka na nas nowy system osiągnięć, wprowadzone zostaną ścieżki nagród, zmieniono system zadań, a także zaimplementowany zostanie specjalny profil ze statystykami.
 
- To niezwykle ważny moment w Hearthstone. Do gry trafia rozszerzenie Obłędny Festyn Lunomroku, nowy tryb Starcia, a także całkowicie odświeżony system progresji – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Hearthstone ciągle rozwija się i zmienia, a naszym nadrzędnym celem pozostaje zapewnianie fanom gry wyjątkowej, złożonej rozgrywki i mnóstwa frajdy. Gracze oszaleją, gdy zobaczą nową zawartość. - 
 
Obłędny Festyn Lunomroku ukaże się 17 listopada 2020 roku w Hearthstone na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z iOS oraz Androidem.
 
 
 
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama