dodano: 2018-04-04 18:00:02
PC

Przygodówka Bad Dream: Fever zadebiutuje we wrześniu

Autor: agusia16
Przygodówka Bad Dream: Fever zadebiutuje we wrześniu
18°
2

Bad Dream: Fever, to kolejna gra z serii mrocznych przygodówek wykonanych w rysunkowej grafice, stworzonych przez studio Desert Fox, wydanych przez PlayWay S.A.
 
Bad Dream: Fever jest drugą przygodówką po Bad Dream: Coma, w której tym razem przenosimy się do świata owładniętego tajemniczą zarazą, która zbiera tragiczne żniwo. Miasto, do którego trafiajmy zdaje się być opustoszałe i pokryte dziwnym tuszem, to miejsce wypełnione lękiem, smutkiem, frustracją, niezrozumieniem, samotnością i cierpieniem. W grze wcielamy się w postać, która wkracza do tego dziwnego, stworzonego z sennego koszmaru miejsca i unikając wszechobecnego wirusa i złowrogiego tuszu postaramy się zapanować nad przerażającą rzeczywistością. 
 
Naszym zadaniem jest spróbowanie uratowania choć jednej osoby, pamiętając, że wroga możemy spodziewać się w każdej osobie, nawet takiej, po której wrogości nigdy byśmy się nie spodziewali. Zagrożeniem naszym  jest także wirus, którego objawem jest bardzo duża gorączka, która trawi nie tylko ciało, ale i także umysł. Zainfekowany umysł traci zdrowy rozsądek i umiejętność oceny sytuacji. 
 
Bad Dream: Fever to gra charakteryzująca się ręcznie rysowaną grafiką, nietypowymi zagadkami, który wymagają od gracza kreatywnego myślenia, specyficznym klimatem i wciągającą, złożoną historią.
 
Gra zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC i Mac 13 wrześnie tego roku. 
 
Bad Dream: Coma - karta Steam - wersja demonstracyjna
 
Bad Dream: Fever - karta gry
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-05 10:15:23

Sepia to ciężkie klimaty jak i sama gra widać. Moim zdaniem za dużo ponurych rzeczy jest na tym świecie by siętak jeszcze dobijać.

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-04 18:17:05

Kolory typu sepia. Czy jesteśmy na to gotowi?

Reklama
Reklama