dodano: 2020-01-12 20:00:01
PC

Przygodówki darmo# 6 - The Supper, krótka i prawie kulinarna

Gra: The Supper
Przygodówki darmo# 6 - The Supper, krótka i prawie kulinarna
16°
1

W kolejny odcinku cyklu "przygodówki darmo" tym razem niezależna, króciutka przgodówka w stylu retro, stworzona przez studio Octavi Navarro, The Supper. 
 
W wersji Free to play niebawem dostępna będzie przygodówka wykonana w pikselowej grafice retro, niezależna produkcja studia Octavi Navarro twórców Midnight Scenes i The Librarian. Gra zadebiutuje w darmowej wersji już 28 stycznia, oferując graczom króciutką, relaksująca grę, w którą jak proponują sami twórcy, można zagrać podczas przekąski i popołudniowej kawy lub na przykład przed snem.
 
Przygodówki darmo# 5 - Ope, gra stworzona przez grupę studentów
 
The Supper wcielamy się w  panią Appleton. Ta pewnego dnia budzi się ona w kuchni swojej tawerny. Uświadamia sobie, że dawny głos w jej głowie wciąż nie zniknął, podszeptując co ma robić. Staruszka jest pewne, że to nie nie zostawi jej nigdy w spokoju. Tym razem nakazuje jej podawać bardzo wyjątkowe jadło, dla bardzo wyjątkowych klientów.
 
Przygodówka to klasyczna rozgrywka pełna przeróżnych łamigłówek i oczywiście gotowanie. Podczas krótkiej zabawy gracze będę zbierać przepisy do swoich dań, tworząc bardzo specyficzne menu, pamiętając o specjalnym sosie.  
 
The Supper zadebiutuje na platformie Steam w darmowej wersji na komputerach osobistych PC 28 stycznia 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:38:09

Jakoś nie przekonuje mnie taka koncepcja i nie wroze swietlanej przyszlosci przed nia.

Reklama
Reklama