dodano: 2020-06-29 01:05:01
PCPSX

Przywrócone do sprzedaży Diablo z dodatkiem Hellfire w ramach pakietu Diablo + Hellfire doczekało się genialnej pełnej polskiej wersji językowej

Autor: AnoX
26°
0
Przywrócone do sprzedaży Diablo z dodatkiem Hellfire w ramach pakietu Diablo + Hellfire doczekało się genialnej pełnej polskiej wersji językowej
Oryginalne Diablo, które jakiś czas temu przywrócono do sprzedaży za sprawą GOG-a w pakiecie Diablo + Hellfire, doczekało się super fanowskiego tłumaczenia.
 
Hit, który przed wielu, wielu laty kształtował branżę gier, lekko ponad rok temu powrócił do sprzedaży wraz z dodatkiem, tymczasem gracze z Polski mogą się już delektować wyśmienicie wykonaną pełną polską wersją językową opracowaną przez fanów oraz zawodowców.
 
Materiał przygotowany i opublikowany 26 czerwca przez WiA Parker zapowiada się wręcz nieziemsko, dzięki czemu będziemy się mogli delektować wyśmienitym wykonaniem wspartym przez ekspertów w tej branży.
 
 
Niecałe 4 minuty zabawy wskazują, że opracowane spolszczenie będzie po prostu zachwycać, a my będziemy się mogli delektować wyśmienicie wykonaną pracą. Tłumaczenie nagrane na Scenie Młodych Teatru Wilanów w Warszawie po prostu powala.
 
Projekt nonprofit prezentuje poziom, przy którym Blizzard Entertainment mógłby się z wielką dumą się podpisać. Tak się nie stało, wobec czego "Zamieć" może żałować, ponieważ zaangażowane osoby mogą prezentować efekty swojej pracy z pełnym zadowoleniem i satysfakcją.
 
Nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować zaangażowanym osobom wyśmienitych efektów, dzięki czemu gracze będą mogli radować się ze świetnej polskiej wersji językowej pierwszego Diablo, które tak dobre jeszcze nie było!
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama