dodano: 2020-10-16 20:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Re:Turn - One Way Trip, przygodowy twist horror Red Ego Games zadebiutowała na Steam oraz konsolach Xbox One.

Autor: agusia16
Re:Turn - One Way Trip, przygodowy twist horror Red Ego Games zadebiutowała na Steam oraz konsolach Xbox One.
0

Re:Turn - One Way Trip, przygodowy twist horror Red Ego Games zadebiutowała na Steam oraz konsolach Xbox One. Premiera na PlayStation 4 i Switch niebawem.
 
Red Ego GamesGreen Man Gaming Publishing prezentują przygodowy twist horror z elementami RPG, Re:Turn - One Way Trip, który zadebiutował na Steam oraz konsoli Xbox One 14 października. 
 
Skorzystaj z naszego poradnika: Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik, solucja
 
Gra, która skupia się na opowieści skupionej na ludziach, ale i rozgrywce nastawionej na poleganiu na swoim intelekcie i  czasie, który będziemy eksplorować i to w sposób dosłowny. Gracz będzie musiał przeszukiwać czas, by móc przetrwać i stawić czoła niewypowiedzianemu złu. 
 
Re:Turn - One Way Trip to rozgrywka, w której bariery między przeszłością a teraźniejszością zaczynają się rozmywać. Stają się one niezwykle nierzeczywiste i tajemnicze, wraz z rozwojem fabuły, gdy zaczynamy zagłębić się w skomplikowaną  i mroczną tajemnicę. Wszystko po to by odnaleźć swoich zaginionych przyjaciół i odkryć sekrety, które skrywa pewien pociąg. 
 
Zabawa skupiona na ucieczce, pozwala grającym w owym horrorze stawiać na własny rozum, który potrzebny będzie do rozwiązania licznych zagadek i łamigłówek. Pozwolą one ułożyć opowieść składającą się z kawałków wskazówek w całość. Napięcie buduje oryginalna ścieżka dźwiękowa
 
Re:Turn - One Way Trip to historia o piątce przyjaciół z college’u, którzy spędzają wspólne wakacje, być może ostatnie w ich życiu przed wkroczeniem w dorosłość. Letni wypad to czas szczęśliwy do czasu, gdy odnajduje ich jakaś mroczna, złowroga siła. Ta chce posiąść ich dusze. Najważniejszą postacią tej przerażającej historii jest Saki. Budzi się on pewnej nocy, widząc, że jego koledzy zniknęli z obozowiska. Wiedziony głosem, daje się zwabić do opuszczonego pociągu, gdzie bariera między teraźniejszością a przeszłością zaciera się. Wkrótce będzie musiał zmierzyć się z okropnościami świata, w którym żyje. 
 
Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na PC oraz na Xbox One. Premiera na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch w okolicach Halloween. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama