dodano: 2020-09-29 05:40:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

RE Village wprowadzi zmiany w jednym z najbardziej charakterystycznych systemów w serii

Autor: AnoX
RE Village wprowadzi zmiany w jednym z najbardziej charakterystycznych systemów w serii
29°
0

Dotarły do nas pogłoski o wyraźnych zmianach w jednym z podstawowych systemów w Resident Evil Village i całej serii. Jak zmieni się crafting?
 
Nowe pogłoski sugerują, że Capcom zdecydował się wprowadzić nowe zmiany do jednego z podstawowych systemów w rozgrywce. Tym razem uwaga skupiona została wokół craftingu, który tym razem ma działać w inny sposób.
 
 
Jak się okazuje z napotykanych przez Ethana wypadać będą pieniądze oraz surowce, które będziemy mogli wykorzystać podczas walki do opracowania zupełnie nowych przedmiotów. Ponadto za interakcje z otoczeniem będziemy mogli liczyć na coś ekstra.
 
Generalnie jednak zasobów nie ma być niesamowicie jak wiele, a jedną z metod walki z zombie ma być... barykadowanie drzwi.
 
 
 
Twórcy w dalszym ciągu nie pokazali publicznie rozgrywki, przedłużając chwilę na opublikowanie fragmentu zabawy. Przez to niestety projekt obecnie wciąż kryje wiele tajemnic.
 
Resident Evil VIII Village ukaże się w 2021 roku na PlayStation 5Xbox Series X, Xbox Series S oraz na komputerach osobistych.
 
 

źródło: https://gamerant.com/resident-evil-8-village-new-crafting-system/

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama