dodano: 2020-03-06 07:00:01
PC

Realpolitiks II zostało zapowiedziane! Premiera jeszcze w 2020 roku

Autor: AnoX
Realpolitiks II zostało zapowiedziane! Premiera jeszcze w 2020 roku
18°
0

Realpolitiks II zostało wczoraj oficjalnie zapowiedziane przez polskie studio Jujubee S.A. oraz przez 1C Entertainment! Kiedy powróci wielka polityka?
 
Rodzime studio wydało jakiś czas temu strategię Realpolitiks, która okazała się być niezłą propozycją, która nieźle się sprzedała, zatem zapowiedź kontrynuacji nie może nikogo dziwić.
 
Twórcy chcą dostarczyć graczom jeszce obszerniejszą strategię, stawiającą na większą głębię i przemodelowane poszczególne elementy.
 
Nowy rozdział to okazja do poprowadzenia narodu na zupełnie nowy poziom, w czym przeszkadzać nam będą nie tylko przeciwnicy i ich agenci, ale także terroryzm, głód oraz pandemia.
 
System gospodarczy stworzono od zera, wprowadzono całkowicie nową walkę, dyplomacja doczekała się liftingu jak i narzędzia, którymi w jej ramach będziemy się posługiwać.
 
Recenzja serialu Netflix The Ghost Bride, orientalny fantasy-horror
 
216 narodów stanie do ostrej rywalizacji, która może bazować na kilku różnych pomysłach oraz ścieżkach. Tym razem zarządzać będziemy zupełnie inaczej, szpiegosto i oddziaływanie na obce państwa przebiegać będzie inaczej.
 
Współczesna wojna stanie się ważniejsza oraz wrażliwsza na warunki, pogodę czy posiadane wyposażenie. Zapomnieć nie możemy takze o tym, że czeka nas walka o wpływy i kluczowe punkty świata na morzu oraz lądzie.
 
Tym razem będziemy mogli natrafić na przeszło 1000 zaskakujący wydarzeń, które modyfikować będą zabawę na wiele sposób, w tym także takie moocno zadziwiające.
 
Infrastruktura stanie się znacznie ważniejsza i to za jej sprawą będziemy mogli dynamiczniej działać na wielu polach, co może nie być dla nas łatwe do opanowania na pierwszym razem.
 
Deweloperzy zadbali także o to, aby "Dwójka" dostarczała nam unikatowe kampanie, scenariusze oraz jednostki i narody opracowane przez modderów lub nas samych. 
 
Studio obecnie prowadzi prace także na inną grą - Dark Moon, mającej zapewnić graczom wyjątkowe wydarzenie dziejące się na powierzchni Księżyca.
 
Realpolitiks II ukaże się jesienią 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama