dodano: 2018-10-08 16:00:02
PC

Recenzja Door Kickers: Action Squad - Stać policja?

Autor: nocarz
Recenzja Door Kickers: Action Squad - Stać policja?
15°
1

Jakiś czas temu wydana została produkcja Door Kickers: Action Squad, a jej twórcami są KillerHouse Games oraz PixelShard.
 
Produkcja to nastawiona na akcję strzelanka 2D, ale to nie znaczy, że należy strzelać na ślepo. Gra wymuszana na nas także myślenie taktyczne. Do wykonania mamy około 60 misji, które rozegramy jedną z pięciu dostępnych postaci z oddziałów specjalnych. W efekcie końcowym i zagraniu każdą z postaci to około 300 misji, które są niesamowicie przygotowane. Tak samo lokalizacje, w których przyjdzie nam ratować zakładniczki i rozbrajać bomby. Każda z postaci posiada unikalne zdolności, które możemy w trakcie gry rozwijać oraz mnóstwo gadżetó i uzbrojenia do wyboru.
 
W Door Kickers: Action Squad możemy zagrać samotnie lub w parze (online lub na jednym komputerze). Gra trafia bezbłędnie w niszę branży i zostawia daleko konkurencję. Może nie jest to produkcja doskonała jednak myślę, że bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę. Twórcy postawili na miodność, a grafika retro i muzyka wraz z dźwiękami są prawie doskonałe. 
 
Zapraszamy do przeczytania naszej recenzji, która mam nadzieję zachęci was do jej zakupu. Jednym słowem warto. Grę na platformie Steam możecie zakupić w cenie 50,99 zł. Ponadto dostępny jest też pakiet War On Doors Collection, który zawiera oprócz tej odsłony także poprzednią produkcję studia KillerHouse Games, Door Kickers w cenie 110,68zł (10% rabatu).
 

Recenzja Door Kickers: Action Squad

 
Karta gry na Steam
 
 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-12-04 16:31:05

KLimat nawet fajny i przypomina dobrze znana mi gre lat 90tych ale juz nie pamietam tytulu :)

Reklama
Reklama