10°
0
dodano: 2020-04-26 18:00:01
PC

Recenzja Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe, klasyka w epizodach

Autor: agusia16
Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe, klasyczna przygodówka "wskaż i kliknij" w epizodycznej formie, dzieło Sand Wagon Games w naszej recenzji. Zapraszamy!
 
Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe to klasyka przygodowa w każdym calu, gra stworzona w rysunkowym stylu graficznym, nastawiona na zagadki przedmiotowe, eksploracje i rozmowy. Tytuł podzielony na epizody i stworzony przez niezależne studio Sand Wagon Games, w pierwszej części opisaliśmy w naszej recenzji, do której przeczytania, serdecznie zapraszamy. 
 
Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe - poradnik/solucja
 
Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe zabiera graczy w początkową podróż pełną przygód pewnego byłego podróżnika i żeglarza, żeby nie powiedzieć także pirata, któremu odechciało się nim być. Tytułowy Joyfess postanowi odmienić swoje życie i znaleźć nową pasję, nową profesję. Okazją zdaje się być wielki kulinarny konkurs, w którym przydać się może sekretny przepis mistrza kuchni, który jest kanwą tego epizodu, jak i nie całej gry. 
 
W grze znajdziecie fajne postaci, mnóstwo zagadek przedmiotowych, czasami wymagających kombinowania, przepiękną grafikę i klasykę w każdym calu. Mam nadzieję, że zarysowana w pierwszym epizodzie fabuła rozwinie skrzydła, a twórcy popuszczą wodze wyobraźni i w kolejnych epizodach zatopimy się w kulinarnych przygodach Joyfessa pragnącego zmienić swoje życie.
 
Joyfess Ep.1: Martin's Secret Recipe to klasyczna przygodówka, więc oprócz innych typowych dla tego gatunku czynników, skupia się także głównie na wszelakich zadaniach, które popychają fabułę do przodu. Dlatego też przypominany, że na naszej stronie znajdziecie szczegółowy jej poradnik, opatrzony licznymi zrzutami z ekranu. Przy okazji zachęcamy do odwiedzania naszego działu poradników i solucji, który systematycznie się powiększa o przeróżne pomoce, nie tylko w sferze gier, ale i technologii komputerowej. Zajrzycie, warto! 
 
Joyfess Ep1: Martin's Secret Recipe - recenzja pierwszego epizodu
 
Miej lektury! 
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej, w pierwszym epizodzie na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama