13°
0
dodano: 2019-01-13 18:00:03
PC

Recenzja Leisure Siut Larry - Wet Dream's Dont Dry, klasyka powraca

aktualności recenzja filmow Recenzja Leisure Siut Larry - Wet Dream's Dont Dry, klasyka powraca
Stary dobry Larry, w odmienionej wersji i stylu, utrzymany w klasyce lat osiemdziesiątych, powraca w Leisure Siut Larry -  Wet Dream's Dont Dry. Oto nasza recenzja!
 
Rozpoznawalny przez większości graczy Larry, ponad trzydziestoletni podrywacz i kobieciarz szukający miłości przenosi się wprost z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku do współczesności i robi to w znanym, klasycznym i iście mistrzowskim stylu. A wszystko to dzięki niewielkiemu, niemieckiemu studiu CrazyBunch, które 7 listopada oddało w ręce graczy kolejną grę z serii Larry, w uwspółcześnionej wersji, ale zachowującej czar dawnej klasyki.
 
".....studio CrazyBunch świetnie poradziło się z wymaganiami współczesności, nie tylko po raz kolejny oferując graczom protagonistę nastawionego na cielesne uciechy, który jest zarówno nieco nieśmiały, jak i operujący  niewybrednym językiem, ale i świetnie wypunktowało  wszelakie przywary współczesnego społeczeństwa, przy okazji nawiązując do wielu znanych osób świata muzyki, filmu czy ogólnie przyjętej popkultury".
 
Zapraszamy do lektury recenzji nowego Larry'ego, który pełen jest nie tylko nawiązań, ale i bardzo specyficznego, pikantnego humoru i przesiąkniętych charakterystycznym dla serii erotyzmem.
 
Kup grę na Steam
 
Kup grę na GOG.com

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - recenzja

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama