14°
0
dodano: 2019-08-11 18:00:06
PC

Recenzja Night Call narracyjnego noir w mrokach nocnego Paryża

Autor: agusia16
Night Call, narracyjna przygodówka w stylu wizual novel utrzymana w klimacie noir, dzieło Monkey Moon, Black Muffin w naszej recenzji. Zapraszamy!
 
Night Call, wykonana w czarno - białym stylu graficznym, wizualna powieść w detektywistycznym stylu i klimacie noir, wzbogacona została  o elementy symulacyjne. Gra zabiera graczy w przesiąkniętą problemami, codziennym życiem i serią morderstw, opowieść o pewnym taksówkarzu, który musi udowodnić swoją niewinność, łącząc prace na nocnej zmianie z kryminalistycznym dochodzeniem. Mroki nocnego Paryża odsłaniają treści dla dorosłych graczy, poruszając niejednokrotnie bardzo poważne tematy. 
 
Narracyjno - detektywistyczne Night Call trafiło do sprzedaży
 
Night Call przenosi graczy do Paryża, nocnego, mrocznego, z problemami i szeregiem pytań, z którymi  musi mierzyć się współczesny świat. Twórcy w zamieszczanych co jakiś czas biuletynach jasno przekazywali, że pragną w swoim dziele pokazać stolicę Francji z tej ciemniejszej, przeznaczonej dla dorosłych graczy strony, nie omijając trudnych a nawet kontrowersyjnych tematów, zahaczających także o wątki polityczne i społeczne.
 
Produkcja nie stroni od mocnych a nawet kontrowersyjnych, acz współczesnych tematów. Jakie jeszcze jest Night Call, o tym w mojej recenzji, do której przeczytania, serdecznie Was zapraszam. 
 
Night Call - recenzja
 
Miłej lektury! 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama