0
dodano: 2020-04-05 18:00:01

Recenzja The Suicide of Rachel Foster, gra nastawiona na opowieść

Autor: agusia16
The Suicide of Rachel Foster, oparta na opowieści w mrocznym klimacie, niezależna przygodówka ONE-O-ONE GAMES i Daedalic Entertainment w naszej recenzji. 
 
The Suicide of Rachel Foster to niewątpliwie tytuł, którego zadaniem nie jest stawianie na umysłowe wyzwania, a raczej rozrywka, która skupia się na narracji, wciągającej opowieści utrzymanej w mrocznym klimacie. Jaka jest kolejna gra w portfolio Daedalic Entertainment, o tym w naszej recenzji. 
 
Przygodowe i narracyjne The Suicide of Rachel Foster zadebiutowało
 
Właściwie trudno jednoznacznie zdefiniować The Suicide of Rachel Foster, w którym twórcy zbudowali coś na kształt dobrze podkręcającego napięcie, filmowego widowiska. Zrobili to przez połączenie kilku elementów, w których skład weszła: grafika, muzyka, fabuła, sposób odpowiednio poprowadzenia rozgrywki czy wreszcie dialog, który w grze odrywa bardzo ważną, powiedziałabym nawet, że  nadrzędną rolę. Dlatego też sądzę, że w tym przypadku, opisując ów ciekawy tytuł, nie można skupiać się na danych aspektach w sposób liniowy i jednoznaczny. 
 
The Suicide of Rachel Foster - recenzja
 
Taka między innymi jest gra niezależnego studia ONE-O-ONE GAMES i Daedalic Entertainment, które jak już wiemy, kieruje swoją pomocną dłoń w stronę twórców niezależnych, zdecydowanie odchodząc od klasycznych przygodówek. 
 
Miłej lektury!  
 
The Suicide of Rachel Foster dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC na Steam. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama