dodano: 2022-05-18 19:00:01
PC

Recursive Ruin, dziś premiera surrealistycznej i psychodelicznej, kalejdoskopowej gry przygodowej

Recursive Ruin, dziś premiera surrealistycznej i psychodelicznej, kalejdoskopowej gry przygodowej
15°
0

Recursive Ruin, dziś premiera niecodziennej surrealistycznej i psychodelicznej, kalejdoskopowej gry przygodowej stworzonej przez studio Bit Rot. 

Dziś swoją premierę ma nietypowa gra przygodowo-logiczna, rozgrywająca się w surrealistycznym świecie, w kalejdoskopowej formie. Gra nosi tytuł Recursive Ruin i jest dziełem Bit Rot i Iceberg Interactive.

Zapoznaj się także z: Prey, 20th Century Studios prezentuje pierwszy zwiastun najnowszej części Predatora od Hulu

O przygodowej grze logicznej, stworzoną w niecodziennej formie, nastawionej na mierzenie się z wyzwaniami logicznymi, ale przede wszystkim opowiadającej o traumie i żałobie, przygodowej grze kalejdoskopowej i surrealistycznej Recursive Ruin, mieliśmy już okazję wspominać.

Dziś możemy powiedzieć, że gra ma właśnie swój growy debiut przenosząc gracza w wędrówkę przez żałobę w towarzystwie demonicznego kota i zagadek, które skupiają się na surrealistycznym krajobrazie i manewrowaniu środowiskiem i przełamywaniem praw fizyki. Grę można sprawdzać także w wersji demonstracyjnej, dostępnej na jej karcie gry, na Steam.

W tej narracyjnej grze przygodowej akcji przenosimy się do ciągle powtarzającej się krainy, nazwanej Nieskończonymi Światami, by wcielić się w postać dotkniętą kryzysem egzystencjalnym, która w tym miejscu będzie musiała radzić sobie ze środowiskowymi zagadkami, by odnaleźć drogę do domu.

Przeczytaj również:

 

Aby się to udało, trzeba będzie naginać ów świat do swoich własnym potrzeb i na swoją własną korzyść, podobnie jak świat widziany w zabawce, zwanej kalejdoskopem. Gracz będzie otwierał zakratowane ścieżki, mierzył się z głębinami, a także starał się unikać i przechytrzyć czujniki ruchu, tworząc w grze rzeczywistość taką, jak sam chce. A wszystko w słodko-gorzkiej historii, która pozwoli pokonać plagę, zwaną Ichor, złowrogą substancję trawiącą tkankę rzeczywistości.

Gra dostępna na komputery osobiste na Steam, GOG.com i Epic Games Store od 18 maja 2022 roku. 

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama