dodano: 2020-05-21 21:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Red Wings Aces of the Sky dziś oficjalnie podbija przestworza cyfrowego świata konsoli Nintendo Switch

Autor: AnoX
Red Wings Aces of the Sky dziś oficjalnie podbija przestworza cyfrowego świata konsoli Nintendo Switch
18°
0

Red Wings Aces of the Sky dziś oficjalnie gości na Nintendo Switch, gdzie można się zapoznać z historią Trójprzymierza i Trójporozumienia od All in! Games.
 
Rodzimy producent oraz wydawca dziś oficjalnie wypuszcza na pierwszą platformę swoją najnowszą propozycję, zabierającą nas w przestworzach, gdzie po stronie Trójporozumienia oraz Trójprzymierza zmierzymy się w zręcznościowym stylu.
 
Twórcy bawią się zarówno wieloma elementami realistycznymi wraz z lekkim dystansem oraz pewną fantazją dotyczącą historii odwołującą się do starć z pierwszej wojny światowej.
 
The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsushima, czyli jak bohaterowie, klimat oraz fabuła mają kształtować rozgrywkę i jej specyficzny charakter
 
Gra dziś pojawia się na Nintendo Switch, gdzie gracze będą mogli wykorzystać 10 historycznych maszyn, do obsługi których będziemy mogli wykorzystać zalety wspomnianej platformy.
 
Czerwony Baron, Manfred von Richthofen zasłynął w trakcie Wielkiej Wojny, w związku z czym rozgrywka zapewni nam także sporo ciekawostek oraz zabawy dwiema perspektywami.
 
Rozgrywka dostępna jest zarówno dla pojedynczego gracza jak również i w ramach lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie.
 
Klimat oraz efektowne scenki z zabawy możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie premierowym, który doskonale ukazuje atmosferę dynamiczniej rywalizacji w przestworzach.
 
Red Wings Aces of the Sky dziś zalicza premierę (21 maja 2020 roku) na Nintendo Switch. Gra jeszcze w tym roku zagości na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One.
 
Karta na eShop
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama