dodano: 2023-01-25 22:25:02
aktualności news Czas na kolejne materiały z Redfall! Czy Arkane Austin

Czas na kolejne materiały z Redfall! Czy Arkane Austin zachwyci graczy? - Xbox Developer Direct - styczeń 2023

Gra: Redfall
Czas na kolejne materiały z Redfall! Czy Arkane Austin zachwyci graczy? - Xbox Developer Direct - styczeń 2023
0

Arkane Austion, Bethesda Softworks oraz Microsoft Gaming w końcu zdecydowały się zademonstrować, czego si możemy spodziewać po nadchodzącej strzelance Redfall, która doczekała się dedykowanego materiału podczas Xbox Developer Direct - styczeń 2023. Czas, by ponownie rzucić okiem na ten tytuł!

Redfall na Xbox Developer Direct - styczeń 2023

Znany amerykański zespołów w końcu szykuje się do dostarczenia graczom znakomitej zabawy, która być może w końcu przełamie klątwę zespołu i odniesie faktyczny, spory sukces finansowy. Dotychczas niestety sprzedaż była bolączką utalentowanych ekip.

Przeczytaj również: Developer_Direct w niecałą godzinę! Dyrektor wykonawczy Xbox ogłosił czas trwania wydarzenia

Do tej pory dość mocno ograniczano nam możliwość ujrzenia, z czym dokładnie będziemy mieli do czynienia, jednakże ostatnie zwiastuny budziły sympatię dla graczy, poszukujących ciekawego kooperacyjnego doświadczenia.

Sporo jeszcze niedawno mówiło się o bliskim debiucie, który miałby odbyć się już 2 maja bieżącego roku, dziś mamy okazję przekonać się, czy te wcześniejsze plotki faktycznie się potwierdzą w rzeczywistości...

Redfall ma zagościć na rynku 2 maja 2023 roku na Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych. Gra trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

Zwiastun Redfall z Xbox Developer Direct - styczeń 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama