logo lubiegrac.pl

Zwiastun fabularny Redfall opowiada na najważniejsze pytania dotyczące opowieści nowej gry Arkane Studios?

aktualności news Zwiastun fabularny Redfall opowiada na najważniejsze pytania
Zwiastun fabularny Redfall opowiada na najważniejsze pytania dotyczące opowieści nowej gry Arkane Studios?W sieci został udostępniony zwiastun fabularny gry Redfall, najnowszej strzelanki studia Arkane Studios, które pod batutą Bethesdy tym razem ujawnia najważniejsze aspekty opowieści oraz głównych przeciwników w postaci naukowych "boskich" wampirów...

U swoich podstaw fabuła nadchodzącej strzelanki porusza temat poszukiwania sposobu na śmiertelność oraz wampirów, jednakże oba tematy zostają ujęte w formie fanatycznego poszukiwania złotego środka. Ten okazuje się jednak fatalną i przerażającą klątwą, zmieniającą życie liderów wpływowego Aevum.

Zapoznaj się też z:

 

Tak też ukształtowało się grono naukowych wampirów, które stanęły na czele nowego zagrożenia, dość szybko nie tylko zaczęli przejmować przewagę, ale nawet doprowadzić do sytuacji, w której w mieście zapanował wielki mrok. To spowodowało, że kultyści uznają ich ze swoich bogów...

Każdy z głównych rywali wyróżnia się swoją siłą czy cechą przewodnią, razem jednak składającymi się na niezwykłe zagrożenie do pokonania. Jedynie nasi herosi razem, będą w stanie poradzić sobie z licznymi siłami zła w czystej postaci!

W ramach poniższego zwiastuna poznać możemy poszczególnych bossów, obserwując także kolejne wycinki z rozgrywki, wypełnionej dynamika oraz efektowną akcją, której w Redfall ma nie brakować. Udany materiał trochę kiepsko prezentuje to, czy nasza grupa będzie mogła liczyć na jakieś wsparcie... ale może przyjdzie na to czas.

Widać jednak, że produkcja powoli zbliża się do swojej premiery, pytanie jednak brzmi czy doczekamy się jakiejś szerszej kampanii promocyjnej. Tej, na razie w zasadzie nie widać, ale być może taki sobie wynik DEATHLOOP sprawi, że Xbox nie będzie chciał mocniej stawiać także i na tę propozycję...

Wyczekiwana strzelanka Redfall ukaże się 2 maja 2023 2023 roku na Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych (z m.in. systemem Windows 11). Gra trafi do abonamentu Xbox Game Pass.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Gra: Redfall
Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia