dodano: 2020-01-14 07:15:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Resident Evil 3 Remake (2020) z nowym, sprytniejszym Nemesisem?

Autor: AnoX
Resident Evil 3 Remake (2020) z nowym, sprytniejszym Nemesisem?
25°
0

Nemesis to postać, która na zawsze kojarzyć się będzie doskonale z Resident Evil 3. W Resident Evil 3 Remake (2020) został dodatkowo ulepszony przez Capcom.
 
Capcom ogłosił jakiś czas temu, że oficjalnie zamierza odświeżyć także Resident Evil 3, choć tym razem twórcy zastrzegają, że będziemy mieli do czynienia z mocnymi zmianami.
 
Nawet weterani wersji sprzed 20 lat nie mogą liczyć na tę samą zabawę, ponieważ ta zostanie w miarę mocno ulepszona pod licznymi względami.
 
Jak się okazuje ścigający naszą postać Nemesis doczeka się nowej sztucznej inteligencji, ulepszonej względem Mr. X z Resident Evil 2 (2019). Samo Raccoon City również odmieni się ze względu na postawienie na większe etapy względem zeszłorocznego Remake'a.
 
Plotki wspominają o tym, że nasz wielki rywal będzie się często krył w takich miejscach, z których będzie w stanie nas zaskoczyć i przerazić, a co za tym idzie będziemy musieli utrzymać wysoki poziom koncentracji.
 
 
Z Nemesisem być może zmierzymy się także w bardziej klasycznych potyczkach z bossami. Te walki tak jak większa część gry ma być w większym stopniu wypełniona akcją oraz trzecioosobową kamerą. Wykorzystanie "widoku z oczu" będzie stanowić rozwiązanie fabularne i nie ma mieć znaczenia w skali rozgrywki.
 
Twórcy ponoć szykują dla nas znacznie więcej pojedynków, przy czym nie zabraknie również większej ilości amunicji i dodatkowych przedmiotów, dzięki którym będziemy mogli uzyskać przewagę, wyleczyć Jill i Carlosa czy wzmocnić ich na szereg sposobów.
 
Resident Evil 3 Remake ukaże się 3 kwietnia 2020 roku.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama