dodano: 2022-08-04 15:40:01
PCNSHPSXBOX

Resident Evil: Project W już wkrótce pojawi się w Dead by Daylight!

aktualności news Resident Evil: Project W już wkrótce pojawi się w Dead by Daylight!
Resident Evil: Project W już wkrótce pojawi się w Dead by Daylight!
10°
0

Dzięki współpracy Behavior Interactive oraz Capcom, w Dead by Daylight pojawi się trójka nowych bohaterów. Nadchodzący rozdział będzie nazywał się Resident Evil: Project W. 

Fani Dead by Deadlight będą mieli okazję zagrać trzema nowymi bohaterami. W Resident Evil: Project W pojawi się zabójca Albert Wesker, który znany jest z 5. części tej słynnej serii, oraz dwie ocalone - Ada Wong oraz Rebecca Chambers. Twórcy podzielili również departament policji w Raccoon City. 

Zapoznaj się także z: Heart Forth Alicia, pikselowa niezależna platformówka metroidvania w świecie nękanym przez terror z nieba

Albert Wesker będzie posiadał nadludzką prędkość, a jego główną bronią jest zarażanie śmiertelnym wirusem o nazwie Uroboros. Zabójca sam wstrzyknął sobie tego wirusa, co wydłużyło jego życie i dało ogromną odporność oraz siłę. Jego celem jest zarażenie innych, aby wyeliminować słabe jednostki.

Z kolei Ada Wong może bardzo przydać się w ukrywaniu przed zabójcą, jednak musi to się zgadzać z jej celami. Natomiast młodsza od niej Rebecca Chambers będzie starała się pomóc innym za wszelką cenę. 

Niedawno został opublikowany krótki zwiastun z nowymi postaciami. Na razie nie poznaliśmy dokładnej daty wydania tego rozdziału. Jednak można podejrzewać, że stanie się to już niedługo.

Dead by Daylight zadebiutowało 14 czerwca 2016 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.pushsquare.com/news/2022/08/lance-reddick-is-not-albert-wesker-in-dead-by-daylights-resident-evil-crossover

Komentarze (0):
Reklama