dodano: 2020-06-08 07:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil VIII Village będzie grą dwugeneracyjną z elementami okultyzmu, przerażającymi nieumarlakami oraz potężnymi przeciwnikami!

Autor: AnoX
31°
0
Resident Evil VIII Village będzie grą dwugeneracyjną z elementami okultyzmu, przerażającymi nieumarlakami oraz potężnymi przeciwnikami!
Resident Evil VIII Village wciąż nie zostało zapowiedziane, a w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących gry oraz jej zawartości.
 
Po przesunięciu przez Sony swojego wydarzenia niektóre firmy miały problem z przeciekami, a jest taka jedna która je w dalszym ciągu ma. Mowa jest oczywiście o Capcomie, który wciąż nie ujawnił oficjalnie nowego Resident Evil.
 
W niemieckim sklepie gameonly.at znalazła się pozycje do zakupienia jaką jest Resident Evil VII VilIage, która i tutaj natrafiamy na nowość, miałaby być dostępna nie tylko na PC, PS5 i XSX, ale także i na PS4 i XB1.
 
Przy okazji zagościł także dopisek mówiący o tym, że ma to być najmroczniejsza oraz najbardziej okrutna z odsłon serii, co w połączeniu z kolejnymi wieściami zapowiada się naprawdę przerażająco....
 
 
Otóż z jednego z CV pracowników wyczytano, że spodziewać się po VIILage możemy między innymi więcej body horroru i... zombie w zbrojach!
 
Ponadto w grze ma się pojawić potężny przeciwnik posiadający agresywny styl, korzystający z łańcuchów oraz broni przypominającej laskę. To nieco przypomina wcześniejsze pogłoski o wiedźmach....
 
Kolejne szczegóły na pewno zostaną udostępnione w najbliższych dniach gdy powinno się odbyć wydarzenie o PS5, z wcześniejszych plotek wiemy też, że członkowie programu Ambassador niebawem będą mieli okazję zapoznać się z tym tytułem.
 
Resident Evil VIII Village miałoby się ukazać w 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.
 
 
 

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80