dodano: 2020-06-06 06:05:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil VIII Village i Call of Duty Black Ops Cold War ujrzymy po raz pierwszy na zbliżającym się show Sony? Bloodborne trafi na PC?

Autor: AnoX
23°
0
Resident Evil VIII Village i Call of Duty Black Ops Cold War ujrzymy po raz pierwszy na zbliżającym się show Sony? Bloodborne trafi na PC?
Resident Evil VIII Village i Call of Duty Black Ops Cold Warto dwie propozycje, które mogą się okazać tytułami mogącymi się pojawić na nowym show Sony.
 
AestheticGamer po raz kolejny przywodzi graczom wieści o nowy Resident Evil, które potwierdzają plotki dotyczące możliwości obecności tego tytułu na tym wydarzeniu. Wcześniej tego typu zagadnienia z innych stron docierały odnośnie nowej części Call of Duty [AKTUALIZACJA - z czasem dowiedzieliśmy się, że kolejną grą z serii będzie Call of Duty Black Ops Cold War]oraz Remake'owi Silent Hill.
 
Wróćmy jednak do RE, otóż "nasz człowiek" blisko Capcomu ma niemalże 99% pewność, że faktycznie tytuł pojawi się na wydarzeniu cyfrowym Sony, a jakby tego było mało, nagle mocno przeceniona została cała seria Resident Evil wraz z Resident Evil VII biohazard.
 
Ponadto dowiedzieliśmy się, że podobno w Village będziemy mieli okazję ponownie Ethana Wintersa jako protagonistę oraz spotkamy Chrisa Redfielda, ponownie wizualnie zmienionemu.
 
Ze śnieżynek usłyszeliśmy, że w grze ma się pojawić jeszcze jedna postać znane z imienia Emily. Dama ta ma mieć około 20 lat. a jej losy powiązane zostaną z naszym bohaterem ze względu na chęć odnalezienia ojca.
 
TheGamingRevolution kolejny "szpieg" plotkowy, który nie tylko pownoeni potwierdził obecność gry na show, jednocześnie ujawniając informacje o wielkiej, zimowej mapie na zmagania 32 na 32 graczy.
 
 
Studio Treyarch ma zaoferować nam oczywiście także mniejsze mapy, rozgrywające się w różnorodnych okolicznościach, gracz ma posiadać spory zasób broni oraz Killstreaków, które mogą mocno przypaść nam do gustu.
 
Ponadto AestheticGamer stwierdził, że przy okazji o uszy obiła mu się w kilku źródłach informacja o tym, że gra Bloodborne ma pojawić się także na komputerach osobistych!
 
Zagadnienia dotyczące PlayStation 5 znajdziecie w osobnym artykule.
 
 
 

źródło: https://gamerant.com/resident-evil-8-reveal-ps5/ https://gamerant.com/resident-evil-8-emily/ https://gamerant.com/call-of-duty-2020-ground-war-ice-map/

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80